Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razi

    tag

    válasz Erdei88 #13237 üzenetére

    Én EVGA SC-t rendeltem, vártam rá 2 hónapot, mire az EVGA közölte, hogy globális szinten nem tudja teljesíteni a rendeléseket, nem csak itthon. FTW-re rákérdeztem, azt mondták esélytelen, aztán rendeltem az MSI-től a Sea Hawk EK X-et, de nem bántam meg. Ami engem illet, szerintem nincs szignifikáns különbség két márka között, akármelyiket is nézzük, összességében 2-3% eltérés lehet kb a kártyák között. Mármint maximális tuningnál hozott plusz teljesítményre gondolok, így ami a meghatározó az a hűtés/zajszint. Mindettől függetlenül nem bántam meg az MSI Sea Hawk EK X-et. Arcoskodást félretéve eddig még nem láttam itt ph-n jobb pontszámot mint amit az MSI-m hoz. Megjegyezném, hogy egyik barátomnak múlt héten építettem egy combos kis "gamer" konfigot 1070-es kártyával, szintén MSI Sea Hawk EK X (nekem nagyon bejött), tegnap este tuningoltam neki, és már 2180mhz-nél tartunk mag órajelben, 9500mhz memória órajel és még mindig stabil, szóval le a kalappal az MSI előtt. Kegyetlenül mennek ezek a kártyák.

Új hozzászólás Aktív témák