Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Laraxior #7636 üzenetére

    Hát jah...de "néma gyereknek anyja se érti a szavát". :F :( Nem mondta hogy cserél, így segíteni se tudtam a véleményemmel. Bezzeg amikor én cseréltem...Attissal 30p beszéltem mitévő legyek. Sokat segít egy "kívülálló" objektív véleménye. Mert pár embert meghallgatva le tudod szűrni mi lehet a helyes út. Szted Pistinek 5 emberből ki ajánlotta volna az X2-öt? Sztem senki. Na ezért jó ha mi mint hozzáértők, kikérik a véleményünket.
    Keldor fater is cseréli a 4870-et...szarul megy neki a Crysis 1680-ba, 20-30 fps között se folyamatos a kép neki. :Y :B :F Ezek után...jó hogy nem vettem 4870-et, mert nálam amikor leesik néha-néha 19-20 fps-re 2xAA-val 1680x1050 very high-ba akkor is folyamatos marad. Valószínű kevés a 4870-nek az 512MB VRAM. Vagy powered by nVidia.. ;] :C :C Valamelyik a kettő közül.

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák