Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz KillHates #23086 üzenetére

    Gondold el akik most akarnak nagy ccm 8-10 éves autóiktól megszabadulni...Lehetetlenség. Ha fél árban adod, akkor is madarat kell fogni rá.
    GSXR-em 1,1-1,2M volt tax ár szerint. 8 hónapig hirdettem 1,150M-ért. 1 potenciális vevőm volt, azt is lebeszélték róla, hogy első motornak túl veszélyes lesz neki.
    Most ősszel meg minden mindegy alapon levittem 880e-re az árát, és így tudtam 1 az 1-ben elcserélni a nagyrobogóra, ami forgalmi értékén többet ér. Bukni nem buktam így, mert 1,1M ez is ér, tehát ők is ár alatt adták. Csak ugye vidéken más a kereslet. 400e-ig keresik a robogókat, és az összes 1M körüli robi eladása be van állva vidéken. Talán ezért is volt mákom a cserével.

    A melóm meg egyre stresszesebb nekem is. Ha ütsz feljelentenek, ha téged ütnek először, és visszaütsz akkor is, bár így még a földre csúszás esélye is megvan ha plekniből ütnek.
    A tulajt lényegében nem érdekli ki kezdte, nem áll ki feltétlen a porta mellett. Ő csak a problémát és a rendőrségi ügyet látja az ügyben, nem azt hogy a portások helyt álltak. Tehát bármit csinálok lényegében rezeg a léc. Nem könnyű. Most mindenkinek a túlélés a cél...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák