Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Laraxior #16387 üzenetére

    Épp ezért ütök épp vmit ami épp a közelemben volt..ez esetben egy billentyűzet lelte halálát a falon..na mindegy :W :W .. egyébként 250es vinyó :D..és egyébként is akkor most hajjámeg :DDD
    És az üzletemberre hajazva-> ha nem kel el 9Kért akkor eladom 80Kért...

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Laraxior #16387 üzenetére

    Fú, bázz! Néztem, evvel, qrva jól járt valaki! :C

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • DonMedve

    addikt

    válasz Laraxior #16387 üzenetére

    Nah,Kedves Laraxior!
    Megérkezett az általad küldött Schyte Mugen 2 tipusú hűtő!A Spar-os csomagolás különös képpen tetszett,ha nem tudom te küldted,azt hittem volna akciós párizsi! :DDD Kibontva megtaláltam a jelenleg piacon lévő léghűtők királyát!Gyönyörű volt ahogy békjóitól megszabaditva,a lenyugvó nap játszadozó sugarai megcsillantak bordáin.Nem tudtam betelni gyönyörűségével.Percekig csak forgattam,a belőle áradó szépség elkápráztatott,még könny is csordult szemembe,hogy kezemben tarthatom.Nem akartam elhinni,hogy szerény emlittésre sem méltó személyem,szutykos,mocskos,összetákolt számitógépnek csúfolt valamilyébe,fog dolgozni eme remekmű,és mindez a nagy Laraxior-tól!Még most sem tudok magamhoz térni az áhitattól.Mielőtt hozzáértem,elszaladtam kezetmosni,nehogy munkától megfáradt,mocskos,boldogságtól remegő kezemmel érintsem.Kizavartam mindenkit a szobából,hogy csak kettesben lehessek Vele,a léghűtők Adoniszával.Miután magamhoz tértem a kábulatból,esdekelve láttam hozzá Királyom trónra emeléséhez!Úgy bántam vele ahogy egy uralkodóhoz méltó.Miután elfoglalta az Őt megillető helyet,olyan látványban volt részem,mire halandó emberfia nem vetheti hitvány tekintetét!Önnön fényességében úgy emelkedett ki a memóriák,winchesterek,VGA,smd-ék,és kondenzátorok közül,mintha azon nyomban igába akarná hajtani őket!Miután üzembe helyeztem gépem,benne Őfelségével,szinte hang sem ütötte meg fülemet.Mit hang?!Nesz,suttogás,melyet a nyár esti fuvallat visz magával hangtalanul.E szépség,és hangtalan méltóság,könyörtelenül sújtott le négyfejű szörnyem forró fejeire,mely most szinte jégbe fagyva rogyott térdre alatta.Ezuton szeretném örök hálámat kifejezni neked,hogy elküldted nekem az Istenek adományát!Köszönettel tartozom neked,önmagam a gépem alkatrészei nevében,melyeket megmentetted a Quadok tüzétől.Örök hálám üldözzön a sirig.
    Köszönettel,és méltóságteljes alázattal: DonMedve

    Ui:Miután kicsomagoltam a cuccotmeglepődve láttam,hogy nincs bennt a +1 venti amit igértél.Ezt persze nem azért mondom mert baj.csak ha igérsz valamit tartsd be! ;) ;]
    Ezúton kérnék is mindenkit ha valakinek van a fiókban,szekrény aljában elfekvőbe 2-3 12-14-s ventije,ami halk és legalább tudja az 1500rpm-et ne tartsa magába,szóljon mert kellene! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Új hozzászólás Aktív témák