Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz DonMedve #9512 üzenetére

    annál rosszabb nincs mint amikor egy dohányosnak nem dohányzó főnöke van!

    DE! Az SOKKAL rosszabb, ha szerencsétlen nem dohányzónak van dohányos főnöke! Gondolj bele mit csináljom? Zavarja el a picsába a főnököt? :F
    Nem a dohányzással van baj, hanem azzal, hogy bunkók a dohányosok (nagy része). Akinek nem inge, természetesen ne vegye magára, de általában azt hiszi a dohányos, hogy ami neki természetes, az nekem is... :(

    Attis:
    a légzsákos nagyon jó! :C

    Másrészt dagadtak! Egyszerűen álljatok szembe a tükörrel, és mondjátok, hogy "ez vagyok és, így szeretem magam". Ezzel egyszerűen megszűnik a probléma. Ha meg nem akkor rávesz, hogy tegyél ellene... :K :DDD :C
    Engem nem zavar, hogy 110 kg vagyok. A párom is aszongya, hogy őt se (remélem, nem kamuzik :DDD ), tehát nem foglalkoztat, elfogadom így, ahogy van. Sokkal jobb, mint küzdeni ellene, meg sanyargatni magam mindenféle diétákkal, meg kúrákkal. :F
    Minek? Amint abbahagyod, és "rendesen" elkezdesz enni, simán visszaugrik az a 10-15 kiló... :K
    :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák