Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Anthony28 #713 üzenetére

    Jó estét mindenkinek!
    Naszóval!

    A Gigabyte 8800 GTS-em rövid története:
    -megvettem,
    -hamar meghalt,
    -mivel vatta újonnan vettem, garis volt, december 5-én visszaküldtem, miután egyeztettem az eladójával,
    -kb. jan. 10-én elkezdtem érdeklődni, később szorongani, deprimáldódni a hangulatom...
    Joces (akitől vettem konkrétan), mondta, hogy igazából Mikádó a ludas, meg a nagyker, mert két ünnep volt, meg leltár, meg ilyenek... :F
    -februárban már személyesen telefonálgatok a korrekt üzletemberre (Mikádó), amikor egyáltalán felveszi, akkor van a tarsolyban néhány kifogás: szintén nagyker probléma, autó összetörése, most nem volt időm elmenni a nagykerben (!), stb...
    -sok dátummódosítást követően, február 19-én postára adta (állítólag!), várom a postást, mint egy barom, már az unokaöcsémet is zaklattam (ő postás), hogy nézzen utána: SEMMI! Persze...
    -február 26: csörgetem, nem veszi fel -természetesen- , de este visszahív, hogy jajjajj, bocs, de elkúrta, mert nem is Miskolcra küldte :Y :Y :Y , sorry. Majd HOLNAP visszamegy a postára (mert nem volt nála sem a feladószelvény, sem igazolvány :F ), és elküldi futárral...mondom neki: fasza... :((( :((
    -február 28: kézhez kapom a dobozt! :DD :DD Valami gyanús: elég kicsike... :F
    Bontom, tépem, benne újságpapír... :F Nem részletezem a sokkot, legyen elég annyi, hogy 24 órának kellett eltelnie, hogy nyilatkozni tudjak a dologról :O : kaptam egy agyoncsikargatott, tiszta poros, használt EVGA 8800GTS-t, papírba csomizva, kellékek nélkül! :W :( :Y :W :O :Y :O :O :R :F :F :W :F :( :( :O
    Azóta nem hívtam a srácot, mert nem lett volna beszélgetés -ismervén magamat- de holnap megteszem. :K
    Azzal az üzlettel vigyázzatok, ahol Mikádó neve felmerülhet!!!
    Vélemények, barátaim? :U

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák