Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Anthony28 #595 üzenetére

    Hali!
    Én most adom el a motorom :O Sajna kell a pénz az építkezésre :(
    De vigasztal, hogy így legalább egy vagyont spórolok :( ahh mégsem vigasztal...
    Ma mentem egy kört a malaccal és olyan jó volt. Hétfőn viszem a hitelügyintézőhöz lerakni. Fekete nap lesz a naptáramba...
    Szerintem a bejelentéses dolgot hagyd a fenébe, én most hagytam abba a vállalkozást, mert kiderült, hogy aki 1959 után született nem fog nyudíjat kapni. A f@sz fizessen járulékokat. A feleségem rosszul lett (elvetélt) és mikor fedlhívtuk az ügyeletes kórházat azt mondták, hogy szabadságon van a kezelő orvosa, hétfőn menjünk majd be. Úgyhogy kénytelenek voltunk magánklinikára menni, mert másik kórház nem fogadta az ügyeleti rend miatt... Akkor meg miért vonjanak le tőlem bármit is? Hogy a sok vörös csocseszra költsék, akik erre a gazdasági rendszert megteremtő kormányra szavaznak? Vagy a sz@rok-bele közegészségügyre? Na mindegy nem menjünk bele a gusztustalan politikába, azt hiszem a másik se lenne jobb.
    Inkább sajnáljatok, hogy oda a motorom :D :O :O :O :D

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák