Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Jó ez a hétfői pihi, de sajna a postázás is gondolom pihen ilyenkor, az meg kellene a féltengelyek miatt. Valami iszonyat szopóágon vagyok, mert ugye amikor lemérettem a kocsit (még tettem is be képet) akkor elszakadt a jobb külső gumiharangom, cseréltük 3000Ft-ból, ok. Aztán hazajöttem, volt pár élménykör 4 személlyel és elszakadt a bal belső is, ezt is cseréltük, ok. Közben persze állt 1 hetet a kocsi, mert alkatrész is kellett meg szerelő is, na de a csere után mentem kb. 30km-t és elkezdett rázni a kormány 2-ből 3-ba váltáskor, teljesen leforgattam és váltottam. Jelenleg olyan 70-nél már elkezd rázni és 100-nál már iszonyat, szinte edzésnek minősül vele megtenni pár km-t is.
    Aki Budapesten szerelte azt mondja lehet szerelési hiba, amikor leszedte a másik szerelő a bal belső gumiharangot akkor kiszedte a csillagot is és a 3 tűgörgőt is, amiből kettő könnyen visszament a helyére, 1 meg nehezen és lehet az megszorult, amikor elváltottam akkor meg megroppanhatott. Mindenesetre én balról érzem a rázást és ugye az is volt szerelve utóbb. Hazajöttem, munkatársam aki szintén szerelte korábban a kocsit mondja, hogy Suzukinál is már jártak így, kell másik csapágy (tűgörgő), de azt nem lehet kapni külön. A unixos utángyártott csuklók olyan 25K körül mennek, ennyi pénzért azt mondták már kapok komplett gyári bontott féltengelyt jó állapotban, de aztán mégsem lett, vártam rá 1 hetet, nem találtunk, mindenhol 35 ezret mondtak. Aztán ránéztem ebayre és 85-ért megrendeltem egy yonaka motorsportosat ami 300 paciig jó, a pár kerül újonnan ennyibe. Na most ezt várom, de már nagyon durva, hogy szinte 1 hónapja megy ez a cécó. Közben elvittem gumishoz a kocsit, hátha a felni ráz, de nem. Az egyik felnim ugyan üt, de azt hátratéve ismét rázott a kormány. Mindenesetre úgyis kellett új gumi és 16-ról 17-re váltottam, rendeltem szép új felniket meg gumikat, a gumik meg is jöttek.
    Toyo Proxes T1R 205/40 R17, 2012.52. hetiek

    Felnik meg Drag Wheels DR47 17X7 4X100 ET40 fekete kerékcsavarokkal, de ebben a színben:

    A kocsi így ment 3.ban amikor még jó volt a féltengely: youtubeos vidi
    Már nagyon várom, hogy végre összeálljon, mert szinte épp csak kipróbáltam, rossz minden nap csak a garázsban látni. :W

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák