Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Tegnap este/éjszaka beköltözött minden az új házba.

    Elsőre még a dobozban úgy éreztem, hogy nem is olyan nehéz ez a ház, aztán amikor már ki volt szerelve a Dragon II és megemeltem mindkettőt akkor be is bizonyosodott, hogy bizony még ventikkel együtt is könnyebb a Thermaltake és sajnos sokkal több benne a műanyag.
    Na de ami pozitív, hogy a kábelezés tényleg jóval szebben megoldható benne, igaz kicsit anyáztam amikor bedugdostam végre hátra a kábeleket aztán kiderült a 8pines ATX-nél, hogy bizony rövid ha abból a lyukból akarom felvezetni a proci fölé és akkor mindent vissza kellett bányászni, mert ugye egymásba akadtak. :DDD
    Szóval tegnap felvittem a kocsit, 7kor keltem, negyed 9-kor indultam és fél 1-re már Felsőpakonyban voltam 1 tankolásos megállással, végig 100-120 között váltogattam, ahol tudtam nem mérnek ott mentem 110-120-al és a fogyim 7.2/100km, na még mondja valaki hogy 300 lovas kocsival nem lehet jó fogyid. :DDD Igaz a múltkori az 9.3 volt, mert sokat indítottam rövid utakra, szinte csak városban használtam, meg pötyögtetés is több volt a fényezőnél, mert rohadt nehéz volt betoltani a kamrába, szűk hely volt ez a kocsi meg nem fordulóbajnok. Úgyhogy jöttem vissza 14:10-es IC-vel, próbáltam aludni, de olyan hangosan beszélgettek mellettem, hogy max 20 perceket tudtam. 18:30-ra itthon voltam és este 10 felé kezdtem neki, 11-re végeztem teljesen, de akkor már fájt a fejem, úgyhogy bekapcs, lecsekkolás, torrent indítás és alvás volt. :DD

    Szerk.: most ránéztem a hőmérsékletekre, a PCH alaphelyzetben 7 fokkal hűvösebb a 23fokos szobában, a GPU 4 fokkal, CPU 2 fokkal. Főleg a PCH-nak örülök, mert eddig mindig 56 fok volt, most meg 49, barátibb. Az MSI 480GTX 38 fokos, ez is hihetetlen, soha nem ment 40 fok alá korábban, még 20 fokos szobában sem. Örülök a háznak, még ha nem is csúcstermék. :C

    [ Szerkesztve ]

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák