Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Elmör #24011 üzenetére

    Nem promo, ez saját, van video is, de még közel sincsen V-motor hangja :D My Laguna V6 24V
    Van itt Debrecenben egy kipufogós srác, mindenki őt ajánlotta, hát odavittem ,nem bántam meg. Voltam a devil-tuningnál, ők is azt mondták, hogy ő nagyon profi :D Megjegyzem, hogy nem dolgozik drágán :N
    Leméretni szerintem majd egyszer.... sokat kell még ráköltenem, ez a kipufogó-project csak kilengés. Futóművem kopog, de még megvárom amíg elmúlik ez a szar idő, aztán elszakadt a kormányomban az átvezető-szalag is, tehát légzsák nuku, ezenfelül, a váltónál is esedékes egy időszakos szervíz. Na meg persze év végén műszaki vizsga :D Tehát idénre el vagyok kapálva.
    Pedig kellene még egy GTX480, mert jön a Battlefield 4 :D

    Attis: Ezek az autók nem sportgépek :K Belőni a tempomatot 180ra és élvezni az utazást...mondjuk nem ezeken az utakon :W

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák