Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz Laraxior #24003 üzenetére

    Maga a csiga 200 ezer Ft-tól kezdődik, ha kínai másolatot veszel akkor megúszhatod 60 ezerből is, de akkor eléggé lutri, hogy mikor fossa össze magát, volt akinek 10 ezret ment el, volt akinek 60 ezret gond nélkül. A csövezést meg lehet itthon oldani olcsón, nagyjából intercoolerrel együtt 80 ezer Ft-ból, ha viszont neveset akarsz akkor máris kb. a duplája, de akkor HKS cooler és kicsit erősebb, szebb csöveid vannak, lefújószelep HKS copy 18 ezer, eredeti 45 ezertől. Ja meg kell egy-két cső (olajcső, vízcső a turbohoz) azok olyan 30-ból megvannak, tehát ha a gyári motorodra akarsz feltenni olcsón akkor olyan 200 ezer Ft körül meg van a félig kínai félig magyar szett, ha meg márkásat akkor olyan fél milla körül. Én a turboból inkább az eredetit vettem, a többi meg kínai copy illetve magyar gyártmány. ;)

    Azt viszont nem tudom, hogy nálad elég-e a gyári injektor vagy a légtömegmérő a fújáshoz, illetve hogy a motorbelső mennyire bírja, mert igazából nekem az volt rohadtdrága. Gépműhely, blokkba cuccok, hengerfejhez, tömítések, csövek mind cserélve, kipuff rendszer, műszerek, na ezek dobták meg olyan millával még a setupot. :U Viszont így sokkal bátrabban fújjuk meg, a gyári belsőmmel max 0.5 bar, így meg 1.0-1,2 bar.

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák