Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz shteer #23167 üzenetére

    Beszopt@m vele rendesen, még nincs vége. :(

    Ez lett:
    Giga H61M-D2H-USB3 lap
    Core i3 2120 proc
    2X2 Kingmax DDR3 1333 ram
    Giga 560GTX OC
    Chieftec iArena 450W
    Thermaltake VM3000 ház
    Samu 500GB
    LG 22x DVD-rw
    Samu E2220N lcd

    Elkezdtem összerakni kedden 4-kor, 5-kor még nem volt kész, de 6-kor sem, már azt hittem szétvágom. A pofás kis ház alsó tápos és ez a táp meg eléggé rövid kábelekkel bír (marha voltam, nem néztem utána) így a végén amikor rátoltam a proci melletti tápot (4pin) akkor úgy feszült, hogy azt hittem amiatt nem indul, csak egy pillanatra felvillant a led. Ja és a trust egérnek sem volt elég a zsinórhossza, de legalább volt usb-s hosszabbítónk. Végül kivettem a vga-t és indult a gép, feltelepítettem és közben azon törtem az agyam, hogy vajon a vga rossz vagy a táp kevés? Esetleg a kábel húzódott túlságosan és miután kivettem az 560-ast már kevésbé húzódott? Nos ma meg lett a megfejtés, a kártya teljesen jó, viszont 2db. 6-os pci-e tápot kér és az egyik egy átalakítóval lett megoldva és az volt a rossz, talán zárlatos volt, tököm tudja, de az én gépem sem indult vele, csak miután a saját tápom kábelét dugtam rá. Szombaton bezúzunk Szombathelyre egy normális tápért, ezt meg megpróbáljuk beszámítattni vagy eladni. Nincs semmi baj a táppal sem, csak a kábelhossz nem elég, meg a kábelszám sem, tehát most a Core i3-as beépített vga-jával tökéletesen megy, de a Giga kártyát emiatt tuti nem adnám el, mert a tulaj már meg volt győződve, hogy elátkozták, neki semmmilyen technikai cucc nem sikerül elsőre és jó lesz neki erős vga nélkül is. :DDD

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák