Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz zack #23075 üzenetére

    Nálunk általában úgy működött, hogy se hugomnak, se nekem nem volt pénzünk arra amit szerettünk volna, tehát adtunk tippeket és kaptunk valamit és örültünk neki. Apuéknál meg az nem működne, hogy itt van pénz aztán vedd meg, mert akkor úgyis vissza adja, sajnálja néhány dologra a pénzt azt kell megvenni, csak persze azok mindig akkor jönnek elő amikor nincs épp semmi, pl májusban kellett volna ablaktörlő lapátokat vennie a kocsira, arra gyorsan le is csapott hugom. Erre most mondja anyum, hogy már eléggé rosszak a téligumijai, vegyünk rá és én is azt gondoltam na végre valami hasznos aminek örülne is, csak amikor megláttam, hogy mennyibe kerülnek, akkor dobtam majdnem egy hátast. 175/70 R13 és majdnem 20K egy darab a minőségiből?? A Civicre nem volt ennyire drága 15"-osban. :( Kettőt meg nem veszünk, meg gagyit sem, ezt meghagyjuk faternak, meg lehet amúgy is venne új autót jövőre, akkor majd max abba kap egy rádiót vagy valamit tőlem. Tényleg ez jó ötlet, úgyis mindig a lehető legolcsóbb megoldást választja kocsiból (mármint a felszereltséget nézve) így tuti nem lesz benne CD, akkor kap egy borítékot benne a felirattal, hogy a következő verdához a magnó a családtól. :DDD
    Na azért valami sört veszek neki, azt legalább értékeli.... :))

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák