Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit vegyek faternak Karácsonyra! :Y
    Nagyon nem könnyű a dolog, mert hobbija igazából nincs, autója van, de nem igazán az a fajta aki nagyon díszítené vagy ilyesmi, meg hát egy F Astrát minek is tuningolna egy 64 éves ember, nemde? Az elektronikai cuccokat szereti, csak ne legyen bonyolult, PC-hez pl nem igen ül oda. 2 éve vettem neki egy digitális képkeretet, azóta talán egyszer ha használta, mert túl bonyolult neki. :U Tavaly örült az ajándéknak, mert kapott egy nagy partyhordó sört, azt egyszerű volt megnyitni és meginni. :C Hugomtól meg kapott egy csodaszép könyvet a felhőkarcolókról, de abba szinte bele sem olvasott, mondván nincs ideje rá. Szóval könyv kilőve, autós cuccok kilőve, akkor mi a tök legyen. Gondoltam veszek neki egy képet valami szép természeti tájképet akár festve is, de mutter szerint hülyeség, mert úgysem rakja ki, nem akar az új falba beleütni semmit. :W
    Gondolom ilyen projector vagy ilyesminek örülne, de azt még magamnak sem veszem meg bakker, mindig ez a bajom az ajándékokkal, vennék én mindenkinek drága cuccokat, csak hát nincs pénz. Szóval nagyjából 15K körül vennék neki valamit, mutternak is beleadtam 20K-t a telefonjába. :DD

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák