Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz KillHates #1995 üzenetére

    Neked aztán volt VGA-d rendesen! :Y
    Bár több korszakot is éltél meg mint én. :DD
    Én csak 1999 karácsonyán kezdtem igazán a PC-zést, mert akkor kaptam az első gépet, jó kis P3 volt és egy 15"-os TFT-vel, az mekkora szám volt akkor és kb 150K volt! :DDD

    Geforce2 MX400-64MB, talán Tornado volt, ma is megy egy haveromnál.
    FX5200-128MB, ebben a családi netes gépben szolgál 2005 óta, de 2003-ban kaptam, mert akkor már kevés volt az MX400 és mekkora sikerélmény volt, hogy az NFS U1-ben kerek a kerék és van motion blur! Egy baja volt, hogy passzív hűtésű és a játékok 2-3 óra után már akadtak, mert a házhűtéssel nem foglalkoztam, így következhetett egy újabb kari.
    MSI NX6600VTD-VIVO 256MB-na ezt már nem fogom dícsérni, mert nagy csalódás volt.A 6600GT lazán verte és annyira harmat órajeleken ment, hogy muszáj volt tuningolni, ekkor kezdtem el foglalkozni igazán a PCmmel. Vettem hát a fáradságot és elkezdtem olvasgatni a PH!-t! Azóta sem bántam meg, mert nem tudnak lehúzni már a számtech. boltosok! :R
    MSI 7950GT512MB- első PCI-E-es karim, nagy váltás volt 2006 végén és természetesen full gépet is leváltottam, azóta viszont csak a tápom és a vinyóm a régi. :D Ez a kari is passzív volt, de már jobb hatásfokkal, mint az FX5200(fejlődik azért a technika kéremszépen :DDD ) és egyik haveromhoz került ez a kari is.
    Asus 8800GTS-320MB, na ebbe jól beleugrottam kb 2007 tavaszán. Ekkor váltottam monitort is és 1280X1024-ben mégsem nyújtott annyit, mint vártam, ennek ellenére nagyon ajánlom a karit, ha nem annyira finnyás az ember (szeretek mindent maxra tolni, vagy legalább "recefog" ne legyen). Végül alig 2 hónap után eladtam, persze így keveset is buktam rajta.
    Leadtek 8800GTX-azt hittem, hogy egy monitort is adtak hozzá, akkora dobozban érkezett 2007 szeptemberén. Máig megvan, nyúzom is mint állat és ha idén nem fog ki rajta az a pár játék ami jön - márha jön - akkor nem is cserélem le az új nvidiás sorozatig. Jelenleg tesztelik, mert bizonyos időközönként ledobja a drivert a kari (3-4 nap után), viszont a gyári driverrel állítólag jól megy, csak az meg nem mindegyik játéknál frankó ugyebár. ;] :W

    Szóval echte nividiás vagyok. :DDD
    Nézegettem a 9800GX2-t, de egyelőre felesleges. Csak a Crysis miatt nem veszem meg, mert még így is van 2007-ről pár játék, amibe bele sem néztem. A 9800GTX meg a legtöbb tesztben rosszabbul ment, mint a 8800GTX, tehát ha a karim meg is döglik, akkor max veszek megint 8800GTX-et vagy egy 512-es 8800GTS-t. 1680X1050-ben már kicsit félek a 8800GT-től, pedig az most nagyon jó árban van! :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák