Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Sziasztok!
    Úgy néz ki az ősök is lassan gépet frissítenének, kezd valami gondja lenni a VGA-nak (fx5200 AGP).
    Amiben gondolkodtam nekik: LGA775-ös lap, proci valami C2D azért mégse dual core és VGA-nak legalább egy 9600GT. Táp, ház, ram, HDD, ODD van.

    A nagy kérdés az, hogy miért nem lehet kapni már olyan lapokat amik P45-ösek, de még a mezeibb fajták, mondjuk sima P5Q Asustól, mindenhol csak P5Q Pro-t találok vagy agyon integrált fosokat. Ami fontos, hogy sok USB legyen, legalábbis 4-nél több (kis mATX-eken 4 van max) a hátlapon és lehetőleg Firewire (bár ezt tudom reménytelen ilyen olcsóságban). Végül amit találtam még elfogható árban az a P5Q Se2 (ez még 20K alatt Gianninál). Ja és persze csakis számlás új, ezért vagyok meglőve, mert már néztem nekik jó kis P5B delux-ot meg hasonlókat, de mivel nincs számla ezért faternak nem kell.

    A procinál az új C2D 6300-at néztem, de van ahol azt írják ez nem is Core 2 Duo, csak Dual Core. Szerintetek ez azért van annyira kraftos, hogy ha néha hazanézek akkor tudok játszani valamit vagy inkább nézzek C2D 7400 környékére? :D

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák