Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    válasz Játékos #11714 üzenetére

    Bházz,a cellcom intézi a p35-dq6-om garanciáját is,most negyedik hete. :((( A lapot Bagirától vettem,a garipapírja velencére szólt egy olyan céghez,ami ma elérhetetlen.A Gigabyte-nak nincs itthon képviselete,a legközelebbi Németországban van.Szerencsére az egyik disztribútoron keresztül megtaláltam a cellcomot és mondták,hogy igen,ők intézik annak a cégnek a garanciális ügyeit.Bevittem a lapot,mondom szar a 3-as és 4-es ramfoglalat.Semmi gáz,fölírták a problémát meg a számomat,majd hívnak.2 hét után odacsörögtem,hogy mi van már.Erre azt mondják,hogy igen,tényleg szar a 2 foglalat és továbbküldték a nagykernek.És ennyi,evvel részükről rendben a dolog.Múlt pénteken hívtam őket,azt mondták,hogy ezen a héten csüt-péntek magasságában érdeklődjek. :W
    Nekem kezd elfogyni a türelmem,de azt mondják,hogy nem náluk lett véve a lap,ők csak átvállalták a garanciális ügyintézést,így a dolog a nagykeren múlik,azt meg nem lehet tudni mikor mondanak valamit.Kicsit szkeptikus vagyok. :U

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák