Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz WesTM #11314 üzenetére

    Megint írtál jó sokat...a semmiről. :F Semmit nem magyaráztál meg abból, amit én megkérdőjeleztem a segítőkészségeddel kapcsolatban... :U Még 1x utoljára. :W
    A kérdés az volt hogy:

    Milyen VGA-t vegyen 30 colos monitorhoz, 2560-as felbontáshoz, full minőségben való játékhoz..

    Erre pedig még mindig nem az a válasz amit te írtál. Az hogy melyik veri melyiket tök mindegy, mert mind a 2 VGA-val játszhatatlan full-ban ez a felbontás. DE MÁR EZT IS LEÍRTAM 1X.

    Végül pedig ismertetném veled, mert ez sem megy segítség nélkül ahogy látom, hogy ez az nVidia baráti topik. Na már most te mint Ati tulaj kinek is vagy a barátja innen a topikból??? :U Mert ha senkinek, akkor nem értem mit keresel itt? :B
    Olyan dolgokat írsz le amik nem fedik a valóságot, és ráadásul egy segítséget igénylő fórumtársunkat is félrevezeted az Ati fanatizmusoddal, mert neked még mindig nem a segítségnyújtás volt a lényeg, hanem hogy sztárold az Ati-t a 295 szemben.
    Igazából próbáld magad más topikokra orientálni, mert bár el nem küldhetlek a topikból, de abba segíthetek, hogy ne érezd jól magad közöttünk. ;)

    ui:
    Mellesleg megjegyezném, ill. megkérdőjelezném a szakmai hozzáértésedet is a dolgokhoz, mert aki azt gondolja azért jobb a 4870 X2 2560-ban mert nem 1,8GB hanem 2 GB van szerelve az X2, az elég butuska, és tudatlan ehhez a témához. :B :(

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák