Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blackdevil23

    csendes tag

    Hali!

    A múlt hónapban vásároltam egy Acer Aspire 5741G típusú notebookot, és egy elég idegesítő problémával találtam szembe magam, konkrétan azzal,h nem tudok problémamentesen HD és DVD videót lejátszani...

    Az történik, h mikor egy böngészőben, vagy video lejátszó programmal megnyitok egy DVD vagy HD videofájlt, akkor a gép egy pillanatra lefagy, aztán elsötétül a képernyő, egy mp múlva pedig visszaáll, és küld a gép egy értesítést, miszerint a videokártya illesztőprogramja (amdkmdmap) összeomlott, majd helyreállt... és innentől a video ablakban egy világoszöld képernyő fogad. A böngészőben megnyitott videoknál amennyiben változtathatok képminőséget (pl. 360p<->720p), akkor le tudja játszani, de ez a hiba minden esetben bekövetkezik...
    Lejátszó program esetében már rosszabb a helyzet, annál meg is hal a lejátszás.
    Érdekes azonban, de HD-t csak a WMP, a DvD-t pedig csak az MPC tudja lejátszani, pedig sokféle progival próbálkoztam.

    integrált amd hd5470-em van, legfrissebb driver, K-lite codec pack, és az os pedig win7 home premium.
    Az OS kivételével a driver, a codec, és maguk a programok újratelepítése és más verzió használata sem oldotta meg a problémát:S

    Ha vki találkozott már hasonlóval, és meg tudta oldani, segítsen pls...

Új hozzászólás Aktív témák