Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gh0sT

    addikt

    válasz s1ru2 #630 üzenetére

    ''Az alábbiakban azok a jelek olvashatók, amely csalhatatlanul jelzik, ha egy hölgy érdeklődik utánad.

    * Dicséretekkel halmoz el, legyen az bármilyen fajta. A nők ahhoz vannak szokva, hogy bókokat kapnak, nem pedig ahhoz, hogy ezt osztogatják. Szóval ha megemlít egy előnyös tulajdonságodat, akkor jó úton haladj, hogy bevágódj nála.

    * Nem ért egyet veled, de közben nevet. Szarkasztikusan flörtöl, amolyan ''Persze, hogy elhiszem..'' formában. Bejött neki a szöveged. Ha nem jött volna be, akkor bólintana, és annyiban hagyná az egészet.

    * Ha üvölt körülöttetek a zene, és folyton azt kéri, hogy ismételd meg, amit mondtál. Nem hagyja, hogy a lárma elfojtsa azt, amit mondani akarsz. Ha javaslod neki, hogy vonuljatok egy csendesebb sarokba, azt biztosan örömmel fogadja.

    * Nevet azokon a vicceiden, amelyek már alsós gimis korodban is szakállasnak számítottak. Bár lehet, hogy csak egy kicsit becsípett.

    * Megérint. Te is érintsd meg, ugyanott, ahol ő téged. Persze azért várd ki, amíg biztos nem leszel a dolgodban. Lehet, hogy csak véletlen volt.

    * Visszavár, ha elvonulsz egy helyre és utána is ott marad veled. Ha nyugton megvárja, amíg elvégzed a dolgodat, akkor valószínűleg jó úton haladsz.

    * Visszajön hozzád, miután ő vonult el egy bizonyos helyre - sminkelni.

    * Nem hajol el, ha a közelébe kerülsz - mondjuk ha magadhoz akarsz venni egy közelében lévő hamutartót, üveget, stb. Kellemesen érzi magát melletted. Tegyél róla, hogy ez így is maradjon!

    * Ha azt mondja, hogy ''Már mész is?'', ha távozni kényszerül. Valószínűleg invitálásra vár, még akkor is, ha esetleg nem akarja otthagyni a barátnőit és nemet mond. ''

    Forrás:
    Bővebben: link

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Goose-T #1446 üzenetére

    Arról a hölgyről van szó, akinek segíteni próbálok?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Goose-T #1448 üzenetére

    Bár nem ismerlek, és a lánykához sem volt szerencsém, de van némi tapasztalatom ilyen téren:
    1. Nem éri meg olyan nővel kezdeni, aki nem régen lépett ki egy komoly kapcsolatból. Persze ez csak akkor érvényes, ha ő is komolyan vette az adott kapcsolatot és kötődött a barátjához.
    2. Az ilyen lányok általában még ''szeretik'' a nagy Ő-t, és hiába van veled, nem rád gondol.
    3. Szarul érzik magukat, mert nincs senkijük, és keresik a pillanatnyi boldogságot. Gyakran meginognak, beleugranak kapcsolatokba, de nem találják az igazit. Általában ezek a fellángolások csak 1-2 hétig tartanak.

    Néhány tanács:
    Ne erőltesd a dolgot! Qrva nehéz, de így még van esély. Légy vele jó fej, nevettesd meg. Ne beszéljetek érzelmekről, csak érezzétek jól magatokat. Vidd el korizni, színházba, gokartozni, lovagolni. Találj ki olyan szórakozási lehetőségeket, amik különlegesek. Amit nem csinálhat minden nap. Csinálj úgy, mintha csak a haverja akarnál lenni. Ne akarj többet! (Persze ez csak látszat, de színészkedni mindig kell.) A közös programokat próbáld úgy tervezni, hogy egyre inkább tolódjon a romantika felé. Aztán ha kellően felenged, akkor jöhetnek az érzelmek, a Te elképzeléseid egy ideális kapcsolatról. A lényeg az, hogy fokozatosan ki kell zárnod a volt barátját.

    Hosszú út áll előtted, én kétszer is meggondolnám, hogy megéri-e. De mi férfiak már csak ilyenek vagyunk.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Goose-T #1446 üzenetére

    Ja, és mosolyogj sokat! Ez nagyon bejön a lányoknak. Valahogy így: :D:D:D

    Két dolog lehetséges:
    1. Visszamosolyod rád, és jó kedve lesz.
    2. Idiótának néz. (Ez a kevésbé valószínű, bár kétség kívül viccesebb( :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Goose-T #1451 üzenetére

    Ha gondolod, szívesen rendbeszedem a lelkivilágod egy személyes beszélgetés során is. :) Egyébként ha jól akarjátok érezni magatokat, akkor gyertek el hozzánk jövő szerdán. Házibuli lesz! Legalább megismerlek. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz rup1u5 #1454 üzenetére

    Részben egyetértek veled. :) Viszont néha kell egy kis színészkedés és bár hosszú távon ez az állapot nem tartható, de pillanatnyi sikereket lehet vele elérni. Ha már meg tudja törni a jeget és egy kicsi kis vonzalom ki tud alakulni a lányban emiatt, akkor megérte. Utána pedig jöhet a folyamatos átszoktatás a valódi énre. Igazából csak arra gondoltam, hogy fel kell kelteni egy lány érdeklődését valamivel. Valamivel, ami miatt különlegesnek hisz. Ez az alapja mindennek. Utána pedig lehet terelni a dolgokat a megszokott kerékvágásban.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Jano #1456 üzenetére

    Nincs közös ismerősötök, aki bemutathatna neki?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Jano #1459 üzenetére

    Ha most magamból indulok ki, akkor simán leszólítom. Igazából ismerkedés terén nincsenek problémáim, túlságosan is nyitott vagyok. :)

    Első körben próbálj meg keresni egy közös ismerőst. Ez tűnik a legegyszerűbb és legkézenfekvőbb megoldásnak. Egy alapszabály: a szép lányoknak általában szép barátnőik vannak. :) Jelen esetben neked az a feladatod, hogy szíved választottjának minél több barátnőjét megismerd. Ez két szempont miatt is jó. Egyrészt több vasat tarthatsz a tűzbe. Tehát akaratlanul is felteszed a kérdést majd magadnak, hogy valóban ez a lány kell-e nekem, vagy esetleg valamelyik barátnője is megteszi. :) Másrészt nagyobb az esélye annak, hogy bemutatnak neki. További jó pont, hogy egyfolytában lányok fognak körül venni. Ergo jó pasi leszel még annak a szemében is, aki eddig rád sem nézett. :) Lógj minél többet velük és kihívásnak fogják tekinteni azt, hogy megismerkedhessenek veled. Szeretnék majd próbára tenni magukat...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Jano #1459 üzenetére

    Egy rövid történet, ami velem esett meg:

    Adott volt egy gyönyörű szép lány, akivel szerettem volna megismerkedni. Mivel indult egy szépségversenyen én pedig korábban foglalkoztam ''újság írással'', úgy döntöttem, megpróbálom megkörnyékezni. Az alapötlet az volt, hogy készítek vele egy interjút a lapnak. Felhívtam telefonon, megbeszéltünek egy találkát, és még örült is a felkérésnek. Persze tök jót beszélgettünk és amikor elváltunk egymástól, akkor megegyeztünk, hogy egy vacsora mellett folytani fogjuk a társalgást...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Jano #1462 üzenetére

    Légy kreatív! :)

    Ha leszólítod, soha ne tegyél fel eldöntendő kérdést. Ezzel kikedülöd azt, hogy egyszerűen csak igennel, vagy nemmel válaszoljon. Legyen több ilyen kérdésed is, hogy nehogy megakadjon a párbeszéd.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Jano #1462 üzenetére

    Egyébként pedig gyakorolj!
    Ez tényleg nagyon fontos. Persze ne rajta kezd el. :) Keress olyan célpontokat, akiket csak azért szólitasz le, mert meg akarod őket ismerni. Pl. buszon leülsz valaki mellé és megszólítod. Old fel a gátlásaidat és azon fogod kapni magad, hogy bárkit bármikor képes leszel megszólítani, és kötetlenül csevegni vele.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Boyfish #1465 üzenetére

    Kezdj el csajozni amint tudsz! Vesd bele magad az életbe és be ne fordulj! Járj társaságba, ismerkedj! Mit mondjak még?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz golyani #1467 üzenetére

    Csak nem Eleven Hold rajongó vagy?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Boyfish #1470 üzenetére

    Akkor Te mondtad ki, hogy legyen vége... Én soha nem voltam elég erős ahhoz, hogy felrúgjak egy kapcsolatot, és soha nem értettem, hogy hogyan tudnak emberek eldobni éveket... Gondolom nagy lelkierő kell hozzá, de - ne haragudj - nem tudlak sajnálni. Bár nem ismerlek és nem látok bele a volt kapcsolatodba... Szerintem a közös emlékek, az együtt töltött idő sokkal többet ér mindennél. Persze nem azt mondom, hogy egy kapcsolat nem romolhat meg olyannyira, hogy szakítás legyen a vége...

    Áh, nem értem az embereket. :(

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Boyfish #1472 üzenetére

    Értelek... A legtöbb ember valóban így gondolkodik, és valószínűleg bennem van a hiba, mert sokszor gondolom úgy, hogy miért ne adhatnánk még egy esélyt a kapcsolatunknak? Hiába a naívság... :(

    Mindazonáltal előfordult már velem is, hogy fontolóra vettem, hogy mit is keresek egy lány mellett, de valahogyan mindig meggyőztem magam. Talán csak utálok fájdalmat okozni... És ennek általában az lesz a vége, hogy én húzom a rövidebbet egy idő után...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz golyani #1474 üzenetére

    Nekem megvan a második is... :P Ha nagyon szeretnéd, ''kölcsön'' tudom adni. :) Mail, ha érdekel!

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz adalbert1 #1475 üzenetére

    1. Egy ismerősöm szerint, ha két ember nagyon összeillik, és összetartoznak, akkor teljesen mindegy hogy mikor, de valamikor össze fognak ismét jönni. Én személy szerint ebben nem hiszek. Abban mondjuk van valami, hogy a lányok érdeklődnek a volt pasijuk után, és iszonyat módon féltékenyek tudnak lenni, ha boldognak látják egy másik nővel.

    Hogy valami tanácsot is adjak:
    Kérdezd meg magadtól, hogy valóban szereted-e? Hogy akarod-e egyáltalán? Miért szakítottatok? Ha összejönnétek újra, akkor nem következne be ismét a szakítás? Megéri-e NEKED a folytatás?
    Tudom, hülye kérdések és talán bizalmatlanok egy kicsit, de próbáld használni az eszed... Ne csak a szívedre halgass, amikor döntesz.
    Ha leírod a storyt, akkor talán többet tudok segíteni, akár mailben is, ha úgy gondolod nem tartozik a PH!-ra. :)

    2.
    A részeg ember nem feltétlenül őszinte. :) Sokan ezt mondják persze. Én inkább úgy gondolom, hogy felerősödnek az érzések, az érzelmek.
    Nézd úgy, hogy szereztél egy nagyon jó barátot. Becsüld meg az ilyet, mert nőből van és ez nagyon sokat ér. :)

    ''ő már eldöntötte, hogy azzal a sráccal akar élni, hiába jövök be neki''
    Ez az, amiben soha nem lehetsz biztos. :) Az esély szerintem megvan arra, hogy összejöjjetek, de nem feltételenül érné meg. Jól döntöttél, hogy nem avatkozol bele a tudatosan a kapcsolatukba! Bár valszeg ha találkoztok még és eljártok ide-oda, akkor egyre közelebb fogtok kerülni egymáshoz.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz b0unCe #1478 üzenetére

    Valaszoltam hogy talalkozzunk es most bevagta a durcit.

    Azonnal válaszoltál? :) Ilyenkor célszerű csak másnap küldeni sms-t. Ha már veled játszanak, akkor Te is játsz vele. A Te esetedben most elbillent a mérleg a csaj javára. Ilyenkor valamiféle egyensúlyra kell törekedni, ami mindig az adott helyzettől függ.

    Ha talalkoznek vele mit mondjak? Tul fullos a csaj, ahhoz hogy elkuldjem.

    Ne mondj semmit, ne kérd rajta számon, hogy miért durci, csak hagyd magára. Légy vele közömbös, ugyanakkor barátságos. Foglalkozz más lányokkal helyette. Elkezd majd utánad érdeklődni hidd el. Éreztetni kell vele, hogy nem ő a világ közepe. Persze csak okosan, és ne ess át a ló túloldalára!

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    Akkor egy két megjegyzés az előttem szólók hsz-eire:

    ''Ha ló nincs, jó a szamár is.''

    Na azért ennyire nem gáz a helyzet. :) Csak ilyennek tűnik. Mindannyian ösztönlények vagyunk valamilyen fokon. Ki kicsit jobban, ki kevésbé. Sokszor olyan belső hangoknak engedelmeskedünk, amikről nem tudjuk eldönteni, hogy jók vagy rosszak, egyszerűen úgy érezzük, ezt kell tennünk. Gondoljatok csak bele az állatvilág példáiba. A női egyedek mindig a domináns hím körül sündörögnek. A legerősebb, a legszebb, a ''legférfiasabb'' kell nekik, akitől a legéletrevalóbb utódot várják. Ez valamilyen szinten benne van a mai nőkben is. Ha úgy érzik, találtak valami jobbat, akkor váltani fognak, mert nem Te vagy az Alfa-hím. A ragaszkodás és a biztonság, azonban mindennél fontosabb a számukra. Külső szemlélő azt mondhatná, hogy valóban több vasat tartanak a tűzbe és ez valamilyen szinten igaz is. De náluk ez természetes. Csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból, ha teljes bizonyossággal bele léphetnek egy másikba. Amíg a másik nem biztos, addig próbálják mindegyik félt magukhoz láncolni. Ez a helyzet számukra a ''valóságos tökély''. Több férfi versenyzik a kegyeikért, egyszerre fontosnak érzik magukat és megnő az önbizalmuk, hogy ők mennyire jó nők. Közben persze siránkoznak, de mindezt csak azért, hogy pátyolgassák őket, hogy szeretetet kapjanak. Mert szeretetre szükségük van. Nagyon sokra. És ha valahol ezt nem kapták meg, akkor más alternatívákat keresnek.

    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem ló kontra szamár effektusról van szó, hanem mindig a legjobbat keresik. Az érzelmeik sokkal dominánsabbak, mint az eszük egy kapcsolatban. Pedig ha néha az eszükre hallgatnának! :(

    Én személy szerint azt vallom, hogy egy 20-22 éves csajjal igazából nem tudnék mit kezdeni. Nem érezném mellette magam biztonságban. Egyszerűen nem tudják, mit akarnak az élettől. Pillanatok alatt változnak. Gondolnak egyet, és felrúgnak egy kapcsolatot. Mert azt hiszik, hogy egy másik jobb. És persze jobb is lesz egy, esetleg két évig, de akkor rádöbbennek, hogy ugyanott vannak, ahol ezelőtt. Mert a szerelem nem örök. Csak a szeretet az. És sokan közülük ezt nem értik... :( És már nem mernek váltani, mert 24-25 évesen illik férjhez menni. Csalódtak ugyan most is, lehet hogy még nagyobbat, mint az előző kapcsolatukban, de félnek. Félnek az újtól... De kérdem én, miért csak ilyenkor? Miért nem tudnak mérlegelni 20-22 évesen? Hát persze, nem élték ki magukat. Általában ezzel mindent meg lehet magyarázni... :(

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz rup1u5 #1491 üzenetére

    Kicsit végletes ez a hsz, de részben egyetértek veled! :) Igazad van... :) Bár inkább valami arany középút lenne szerintem járható.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Goose-T #1495 üzenetére

    Sajnos nem rendes pasik kellenek a nőknek, hanem igazi férfiak! :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1494 üzenetére

    a.) leszek én is egy a sok bunkó pasi közül, húzom a strigulákat, egyszer talán meglesz az igazi

    Ez nem feltétlenül megoldás, de igen jó lehet, ha kombinálod valamivel. :) Nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondoltál, de nekem a strigulákról az egy éjszakás kalandok ugrottak be. :) Lehet azt is okosan csinálni. A lényeg, hogy a lány, aki reggel melletted ébred, az nőnek érezze magát akkor is, amikor belenéz a tükörbe. Ne egy rohadt ribancnak, aki csak ''arra kellett''. Ebből kifolyólag Te is férfi maradsz az ő emlékeiben és még a folyatatás is elképzelhető. :) Inségesebb időkben ugye jól jön egy közeli barátosnő. :) Akivel lehet egy kicsit romantikázni, összebújni, szeretgetni... :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1503 üzenetére

    A nők sohasem azt mondják, amire gondolnak, amire szükségük van. Azt várják, hogy Te találd ki, mi kell nekik, mi jó nekik. Ha ez megy, akkor jó vagy. :) Az érzelmekről pedig igenis beszélni kell. Az meg hogy megijed az ő baja. Tőlem is félnek a lányok. :) Egyik csajtól 5 perc beszélgetés után megkaptam a ''pin@vadász'' titulust. :D Ehh... 5 perc, és még nem is mondtam semmi durvát. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz rup1u5 #1508 üzenetére

    A borotvált hónalj, melkas és egyéb dolgok bejönnek a csajoknak, főleg az egyéb. :D

    Lehet, hogy általánosítás, de az élet ezt látszik igazolni. :( És kivételek tényleg vannak, csak rájuk hajt az összes normális pasi.

    van most pl egy lány aki 20éves és elég mély érzésű. talán mert nincs túl könnyű sora

    A magyarázat a mondatban: nincs könnyű sorsa. Sajnos ez van. Az értékeli igazán a szeretetet, a gondoskodást, a törődést, aki keveset kapott eddig. :( Ilyen lányokat kellene keresni talán? Én már próbáltam, de az én esetemben a hatalmas szeretet igény hatalmas egyszerűséggel párosult. És persze lehet az egyszerűt is szeretni, de ez már túlságosan is az volt.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz TéKrys #1509 üzenetére

    Nem égett ő ki, csak óvatos. Legalábbis remélem. :) Lehet, hogy mi PH!-sok rendes pasik vagyunk, csak épp a kockafej kizáró tényező egy kapcsolatban. :D

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1510 üzenetére

    Gonosz vagy, bár jobban belegondolva igazat is szóltál. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1514 üzenetére

    De ezzel megint eljutottunk oda, hogy taktika...

    És oda is, hogy van egy lelki sérült barátnőd, akit istápolni kell, mert nincs önbizalma és ''engem nem szeret senki'' kitörései vannak. És Te szereted és megmutatod neki, hogy milyen igazán nőnek lenni. Egy kamaszodó kislányból gyakorlatilag Te csinálsz nőt. És jó vele, és megvagytok és egyszercsak gondol egyet és azt mondja, hogy bocs, de ha Neked kellettem, akkor másnak is kelleni fogok. Csáó...


    Ördögi kör...

    Legyünk buzik! :D Mi legalább megértjük egymást. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1505 üzenetére

    Azt hiszem leírtál mindent az ideális férfiról. Asszem ilyen nem leszek soha. :) De nem is bánom. És megfelelni sem akarok senkinek. Egyszerűen csak élni akarom az életem. Én úgy gondolom, hogy egy lánynak az csak jó lehet, ha ennek részese lehet. Ha pedig ezt szeretné, akkor érdemelje ki! :) Nem fogok futni senki után, csak mert szép, okos, stb...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1517 üzenetére

    Tök gáz! Eljutottam egy olyan szintre, hogy azon gondolkodom, érdemes-e barátnőt keresni? :F Szerintem ez már nem normális... Viszont ha komolyabban mérlegelek, akkor idáig jutok. Lehet, csinálok egy Excel táblát, ahol az egyik oszlopba beírom a barátnő előnyeit a másikba a hátrányait és amelyikből kevesebb van, az lesz. :) Vagy kidobom kockával a sorsom... :D

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1514 üzenetére

    Az az igazság, tisztelt hölgyeim és uraim, hogy bennünk srácokban is szörnyű kettősség uralkodik. Amíg szenvedünk, nem jön elő. Amint jólétre kerülünk, tfh összejövünk egy szeretetéhes lánnyal, egyszercsak megunjuk az állandó tündibündizést, és valami szenvedélyre vágyunk...

    Ez így van. Egy darabig. Szerintem ez életkor függvénye. Én pl. kellően erősnek érzem magam arra, hogy megfékezzem ezírányú kicsapongásaimat.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1520 üzenetére

    Önuralom kérdése az egész... Vagy nem? Teljesen elbizonytalanítasz... :) Lehet, hogy legbelül egy állat vagyok és bármikor elveszíthetem a fejem? Csak tudom magam valamilyen szinten kontrollálni és nem kezdek el habzó szájjal nyáladzani, ha meglátok egy jó nőt. Már maga a nőkhöz való hozzáállásom ellenkezik ezzel a feltevéssel. Bár ki tudja, lehet nem ismemrem magam eléggé. :F

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1524 üzenetére

    Ha a 20 éves tapasztalatot a nőkre értetted, akkor bizom benned! :) Ha annyi idős vagy, akkor viszont a korodhoz képest meglepően érett a gondolokodásod. :) Pontosítok: tapasztaltnak gondollak, aki reálisan látja egy kapcsolat mozgatórugóit.

    Szerintem alapvetően jó a hozzáállásod, de még csiszolódni fog egy kicsit. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Agyzuzo #1525 üzenetére

    Mondom, szerintem életkor kérdése is. Majd ha Te is olyan vén leszel... :)

    Az a ''baj'', hogy alapvetően élvezem hogy bejövök a csajsziknak és imádok flörtölni..

    Te egy tipikus nő vagy, akinek f@rka van. :D Na jó, nem...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1528 üzenetére

    A tapasztaláshoz nem kell feltétlenül átélned dolgokat. Tanulhatsz úgy is, hogy csak szemlélője vagy az eseményeknek. A lényeg az, hogy minél többet láss, és minél több problémával találkozz. Ezáltal nem leszel szűk látókörű, magyarán egy adott probléma megoldásánál többféle szemszögből is megközelíted a témát.
    Hiába volt 50, 100 kapcsolatod, ha nem tanultál belőle. Valakinek elég egy-egy is, és már átlátják a női fejekben eluralkodó káoszt. :) Na, ez utóbbiba sorolnálak Téged is.

    Változatlanul fenntartom a tapasztalt feltevést. :) Vagy Te minek gondolod magad?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz QuarK #1530 üzenetére

    Kicsit ugyan elgépeltem, de így sokkal titokzatosabb: :)
    Bővebben: link

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz lorcsi #1535 üzenetére

    Csak Neked: :)
    Bővebben: link

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz happypussy #1565 üzenetére

    Érdekes megközelítés... Amiatt a papír miatt éreznéd úgy, hogy be van biztosítva az életed, hogy ''sinen vagy''? Tudom, férfi vagyok, és úgy tűnhet, hogy én sem értékelem sokra a házasságot. Pedig nem ám... :) Szerintem is fontos, de csak azért nem fogom megkérni egy lány kezét, mert úgy érzem, ezzel magamhoz láncolthatom egy életre.

    Azt is célszerű figyelembe venni, hogy mi férfiak szeretünk ''szabadok'' lenni. Egy házasság kötöttséget jelent. A kötöttség pedig nem jó. Ugyanakkor ott van a biztonság faktor is, de ez nálatok nőknél a dominánsabb. :)

    Szerintem várj türelemmel... Lehet, hogy már meg is vette a jegygyűrűt és a kellő alkalomra vár. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Agyasima #1576 üzenetére

    Nekem még mindig ez az érzésem... :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Agyasima #1570 üzenetére

    A ''Pasik, férfiügyek'' topicba nem ilyen lelkizős szövegek kerülnének és nem problémamegoldásról szólna, hanem dicsekvésről, hogy kinek milyen jó pasija van... :DD Mert mi jobbak vagyunk mint a nők! :DD

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz ipgirl #1582 üzenetére

    Én már felvetettem az ötletet... :U

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz ipgirl #1585 üzenetére

    Jajj, azért ne értékeljük túl a nők szerepét... :) Tény, hogy kelletek, de csak a testi szükségleteink kielégítésére. ;] (Imádok hülyeségeket beszélni! :DD)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz ipgirl #1588 üzenetére

    Mindenhez két ember kell, tudod... Az, hogy nő vagy nem mentség. :) Tudom, mi vagyunk a bunkó férfiak, akik kihasználnak titeket, de ez azért van, mert ilyenné tesztek minket. Mi lennénk ám normálisak, csak annyit és annyiszor csalódunk bennetek. :( Persze ez fordítva is igaz, aláírom. De akkor is... Most jól megmondtam Neked! :P És olyan jól esett. :) De Téged azért szeretlek. :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz behappy #1600 üzenetére

    Jaaaaj, nem úgy gondoltam ám! :D Inkább örülök nektek! Becsüljétek meg egymást nagyon! :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    A minap gondolkodtam egy érdekes dolgon:

    Hogyan választunk magunknak barátnőt? Egyáltalán mikortól számít egy lány barátnőnek? Az első randi, az első csók, az első együttlét?

    Igazából az első kérdés érdekelne leginkább.

    Én pl. úgy vagyok vele, hogy ha egy lány egy csöppet is tetszik külsőleg, akkor ő egy potenciális barátnőjelölt. Nem kell gyönyörű legyen, csak fogjon meg benne valami. És ha megfogott, akkor megismerem és eldöntöm, hogy mit is akarok tőle. Szerintetek ez az ismerkedési folyamat normális esetben meddig tart? Hetek, hónapok? Ha túl hosszú az idő, akkor lehet, hogy csak barátság lesz. Ha meg túl rövid, akkor nem ismerjük egymást kellően. :F

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz Drizzt #1598 üzenetére

    Bepiálsz --> bátor leszel --> odamész --> leszólítod

    Ha elküld, akkor keresel mást!

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    Vááááááá! Én itt lehúzom a nőket, hogy milyenek, erre férfitársaim ugyanazt teszik, mint ők! :(

    1. szabály:
    Nem kezdünk ki olyan nővel, aki párkapcsolatban él! Pláne nem a barátunk nőjével.
    2. szabály:
    A nők alapvetően gonoszak, tehát ha már megtörtént a dolog, akkor úgy kell csinálni, hogy ő essen pofára. Haverral elmenni sörözni egyet, és megbeszélni vele, hogy milyen is a barátnője. :) Ennek hatására ő kidobja, ti pedig a legjobb barátok maradtok! :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz nofene #1676 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek Veled! :)

    Ha jobban belegondol az ember, és ahogy a baráti társaságomat elnézem, a legtöbb kapcsolat gyakorlatilag a ''véletlen'' műve. Adott két ember, akik jó helyen voltak jó időben és összejöttek. Tették mindezt 1 esetleg 2 hét ismeretség után. Joggal vetődik fel a kérdés, hogy hogyan lehet így a jövőt tervezni (hogy nagy szavakról és mélyen szántó gondolatokról beszéljünk) illetve milyen tartós lehet egy ilyen kapcsolat. Ezekben az esetekben ugye a párok általában 2-3 hónap esetleg több év távlatában ismerik meg egymást igazából. A felületes ismerkedéshez valóban elég az a néhány hét, ezzel csak az a gond, hogy ilyenkor mindenki a jó oldalát mutatja, próbál megfelelni a másiknak, szimpatikusnak szeretne látszani.
    DE egy idő után kibújik a szög a zsákból. Ami szép volt megromlik. A kapcsolatnak vége lesz. Persze-persze ez bekövetkezhet akkor is, ha évekig ismerkednek a tényleges kapcsolat előtt, de utóbbiban kisebb a kockázat. És igen, olyan is van, hogy 2 nap után jönnek össze, és ők lesznek az álompár, de ezekről a kivételekről most ne beszéljünk.
    Nézzük nagy általánosságban a dolgokat:
    Ha kockáztatunk és egy csajjal úgy jövünk össze, hogy gyakorlatilag nem is ismerjük és a kezdeti benyomásokra hagyatkozunk, akkor ugye elég sokat kockáztatunk. Érzelmi téren egy gyors fellobbanás következhet be, ami egy ugyanilyen gyors kiégésben be is fejeződhet. De kockázat nélkül nincs siker. Lehet, hogy életünk legboldogabb fél évét fogjuk így eltölteni. Kérdés persze az, hogy mire is vágyunk??? Először talán ezt kell magunkban tisztázni.
    Másik eset, amikor a lassú víz partot mos stratégiát alkalmazzuk, és az áldozatot az alapos megismerés útján próbáljuk meg becserkészni. Itt viszont ott a buktató, hogy kedves hölgy ismerősünk lehet, hogy a pillanatnak él, és inkább a gyors de biztos ''szerelmet'' választja a bizonytalannal szemben. Mi meg hoppon maradunk. Másik nagy buktató, hogy valószínűleg férfiak lévén bennünk hamarabb kialakul egyfajat vonzalom a hölgy iránt és rendszerint itt szoktuk elcseszni a dolgokat és az első suta próbálkozás után jön a ''Legyünk csak barátok!'' szöveg.

    Mit lehet tenni???
    Nem fogom megváltani a világot a következő soraimmal, és lehet, hogy leírták már ezren, de én eddig nem olvastam és a saját bőrömön tapasztalva voltam kénytelen rájönni, hogy mi is jó nekem...

    Szóval nekem is baromira elegem van abból, hogy bulikban ismerkedjek, és a jószerencsére illetve a vadászösztöne bízzam magam. Az ilyenekből csak a legritkább esetekben alakul ki valami tartós. És itt most a tartóson van a hangsúly. Nekem nem hiányzik az, hogy jó legyen egy hétig, hónapig, évig, aztán meg fél évig azon szenvedjek, hogy hogyan is állok talpra ismét. Mert tudom, hogy milyen vagyok, és tudom hogy mire képesek a nők. Utálok érzelmileg kiszolgáltatott lenni! Ha szerelmes vagyok, akkor sebezhető is. Nem, nem azt akarom mondani, hogy a szerelem nem jó, csak olyan partnert kell választani, aki nem használja ki ezt a ''gyengeésget''.

    Hogyan?

    Én úgy vagyok vele, hogy amint megismerek egy lányt, és egy kicsit is vonzónak találom külsőleg (ápoltság, nőiesség), akkor úgy tekintek rá, mint egy potenciális barátnőre. Nem szeretek a hagyományos módon ismerkedni, mert abból max. az sül ki, hogy szerzek egy újabb barátot, és nekem nem az kell. Ergo a beszélgetéseket olyan mederbe kell terelni, ami nem szokványos. Meg kell célozni a csaj érzelmeit. Le kell szűrni néhány találkozás alkamával, hogy ő mennyire gondolkodik komolyan, közös-e az érdeklődési kör, a témák, a gondolatok. Ha nem, vagy valami nem tetszik, akkor nem kell erőltetni ezt a vonalat, ott van a többi. Ismétlem, a külsőség nálam nem számít, egyszerűen csak annyi, hogy vonzónak találjam a hölgyeményt. Hiába bombázó, ha üres a feje, ha nincsenek olyan gondolatai, amik megfognak, ha nem tudja felkelteni az érdeklődésemet. Ilyenkor nem szabad rá ''pazarolni'' az időt...
    Más a helyzet, ha úgy érzem, hogy találtam valamit. Ilyenkor el kell kezdeni játszani! Flörtölni, de csak ésszel! Elejtett mondatok, félreérthetetlen mozdulatok, de semmi tetlegesség. Meg kell találni egy olyan határt, ami több a barátságnál, de még nem számít párkapcsolatnak. Nem, nem arról van szó, hogy lelki szemetesláda, vagy tudom is én mi vagyok, de ha igény van rá, akkor el lehet velem beszélgetni BÁRMIRŐL. Bármilyen témáról. Olyasfajta bizalom ez, ami két embert összeköthetne, de egyenlőre csak ismerkednek. Mindketten vonzódnak a másikhoz, de várnak. Tudják jól, hogy a másik ideális lenne a számukra, de még többet akarnak róla tudni, mielőtt lépésre szánják el magukat.

    Épp a napokban beszélgettem egy lány ismerősömmel, hogy nekem milyen sok lány barátom van. Barátság alatt ismét azt a valamit értem, amire egy külső szemlélő azt mondja, hogy ez már nem is barátság.Számtalanszor megkérdezik, hogy ''Ti most akkor jártok?''. Mert egy idegennek ez már többnek tűnik. Nekünk viszont természetes, hogy kézenfogva sétálunk, hogy összebújva alszunk, hogy közösek a programjaink, mégsem történik igazából semmi. Ezek olyan szálak, amelyek nincsenek elvarrva. Csak lógnak a levegőben... Körülveszem magam olyan lányokkal, akik szóba jöhetnének mint barátnők és csak bővítem ezt a kört.
    És ha megtalálom az igazit, akkor csak ki kell választanom. Mert nagy valószínűséggel nem fogok benne csalódni...

    Bocsánat, hogy ilyen bő lére eresztettem! :)

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz el_bandi_2 #1652 üzenetére

    Vészmadárkodom egy kicsit (Ne legyen igazam!!!).

    Szerintem a Zsófival való kapcsolatod meg van pecsételődve. Soha nem értettem azokat az embereket, akik hasonló módon gondolkodnak, mint Te. :( Nem, nem ítéllek el - fére ne érts - egyszerűen csak nem értelek... Van valami, ami Neked jó, de Te jobbra vágysz, holott nincs összehasonlítási alapod. Úgy szeretnél megkapni valamit, hogy nem nézed mivel jár annak megszerzése. Vagyis nézed, igen... Önámítás... Felteszed magadnak ezerszer a kérdést, hogy Zsófi vajon mit érdemel... Mi lesz vele, ha Te váltani akarsz? Könnyen kiheverné nem? Különben is kit érdekel? Vagy mégis érdekel? És sajnálod? Te nem tennél ilyet soha ugye? Nade sajnálatból és szánalomból leélni valakivel az életedet? Ez hülyeség nem? Mi van, ha a másik jobb lesz? De mi van ha nem? Nem lenne jó két szék közé esni... Maradjon a biztos, vagy kockáztass???

    Tudod, amikor ilyen és ehhez hasonló gondolatok akár csak megfordulnak az ember fejében, akkor ott gond van... Gond van a jelenlegi kapcsolattal... Lehet, hogy el lehet odázni a dolgokat, és azt mondod magadnak, hogy namost akkor megemberelem magam és kitartok Zsófi mellett, de szerintem ez hosszú távon nem fog működni.

    Nem tudom, hogy hány éves vagy, de a leírtak alapján éretlennek tartalak egy párkapcsolatra. Mondom mindezt úgy, hogy nem ismerlek, és elolvastam egy hozzászólásodat. Ha valakit igazán szeretsz, akkor nem írsz ilyeneket! Te nem Zsófit szereted! Magadat szereted és azt nézed, hogy Neked mi lenne a legjobb. Ez persze nem hiba, pusztán önzés... És az ember természeténél fogva önző lény...

    Sajnálom a barátnődet...

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz emvy #1691 üzenetére

    Itt még szó nincs érzelmekről... Nincs szerelem, nincs szeretet. Egyik fél részéről sem... Nincsenek kölcsönösen elvárt dolgok, amiket viszonozni kell...
    Hangsúlyozom, ez a barátságnak egy olyan formája, ami egy párkapcsolat felé mutat. És ha belémszeret miért ne viszonoznám? Miből gondolod, hogy én érzéketlen és önző vagyok? Igen, próbálom keresni a jót, de nem mindenáron a legjobbat. Nem feltétlenül várok évekig az ideális nöre, mert beérem kevesebbel is.

    Szerinted a legtöbb nő mit csinál? Körülveszi magát nyáldazó férfiakkal. Az ujja köré csavar annyit, amennyit nem szégyel és mindezt alattomos és számító módon teszi. Akkor a nők most mind önző és érzéketlen lények? Ez hülyeség... Tudni kell őket kezelni. Nem szabad bedőlni a praktikáiknak.

    Szerinted amit én csinálok, az miben hasonlít a női csábításhoz? Talán csak annyiban, hogy én is szeretem, ha sokan vannak körülöttem. De nem próbálok meg senkit érzelmileg magamhoz láncolni. Egyszerűen csak próbálok ésszerűen barátnőt keríteni. Érzelemmentesen egészen addig a pontig, amíg azt nem érzem, hogy van valami, amit viszonozhatok.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • Gh0sT

    addikt

    válasz BLiNk3r #1693 üzenetére

    Helytelen volt a fogalmazásom, belátom...

    Nem, nem azt akartam mondani, hogy csak ki kell választanom, hanem arra akartam utalni, hogy érdemes több vasat a tűzbe tartani.
    Van egy nagy igazság:
    ''A nők azok, akik gyönyörré és pokollá teszik az életünket. Nem mi választunk, ők választanak ki, nekünk csak az illúzió marad...''

    Ha sikerül elérni azt, hogy ő szeressen belém és ne fordítva történjen, akkor úgy érzem, elértem valamit. Kevésbé vagyok sebezhető, ezáltal védve vagyok valamilyen szinten. És mivel egy olyan lányról van szó, akivel sok időt töltöttem eddig együtt és valószínűleg szimpatikus is, jó eséllyel viszonozni fogom az érzéseit.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Aktív témák