Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Na jövök én is, lenne néhány amatőr kérdésem. :D Kezdek ráérezni a játékra, valóban sokkal összetettebb, mint a From játékok rendszere, de azért messze nem tanulhatatlan szerintem. Az furcsa először, hogy még a leggyengébb ellenfelek is elég erőset csapnak és nincs one hit ellenség, mindenkit több idő lecsapni, mint pl a DS3-ban egy alap mobot. :)

    A fegyvereket most tanulmányoztam rendesen, range, damage, scaling rendszer, fejlődés, mit hogyan érdemes használni. Az odachi nagyon tetszik, úgyhogy mellé szerintem talán az axe lesz a másodlagos fegyverem, de még kipróbálom a többit is, eddig a kusarigama, spear volt hosszabb ideig nálam, nem jöttek annyira be sajna.

    Még csomó mindennel nem foglalkoztam, de a következők érdekelnének/nem értem még teljesen:
    - A megmentett kodamák száma csak a mentés után nálunk lévő elixir számát befolyásolja?
    - A bal felső sarokban néha látszik néhány ecsetvonás-szerű minta, ez csak azt mutatja, hogy fel van töltve a yokai form és át tudnék változni, vagy mást reprezentál?
    - A pénzt mire lehet majd használni? Eddig két felhasználási módot találtam, a kodamáktól tudok áldást kérni kis pénzért, meg a tapasztalati pontok újraelosztása kerül valamennyibe.
    - A tapasztalati pontokat bármikor újra lehet osztani pénzért, vagy van egy limit?
    - A revenantokat csak a loot miatt érdemes gyilkolászni, vagy van valami plusz előnye is?

    Most kb ennyi jut eszembe, lehet valami hülyeség és leírta a játék, csak nem figyeltem eléggé. :( Amúgy nagyon tetszik, tök jó, hogy ilyen sokrétű, meg a harc se háromgombos button mash, sokkal közelebb áll egy verekedős játékhoz a harcrendszer, mint pl a DS-hez.
    Amúgy én is azt vettem észre, hogy ha valaki ráérez a Ki Pulse meg a Burst Counter lényegére, akkor nagyon meg tudja könnyíteni a saját dolgát, mind a kettő tök egyszerű, mégis frenetikus ötlet szerintem, kb mint a Bloodborne-ban a hp visszanyerés támadással, vagy a Gears of Warban az aktív töltés, teljesen más ritmust ad a harcnak.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák