Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz koncsik #267 üzenetére

    Én is nagyon szeretek ott vásárolni (vettem ott tavaly új GBA SP-ét és DS Lite-ot is :) ), nagyon vevőbarátnak tűnnek - sajnos eléggé a város szélén vannak, így csak nyomósabb okkal megyek ki oda, 1-2 játék miatt nem szívesen indulok neki.

    A Konzolstúdióban eddig talán 2 alkalommal vásároltam, minden rendben ment, elégedetten távoztam.

    A Konzolok Szervize nem túl szimpatikus, szerintem oda csak akkor fogok menni, ha valamit máshonnan nem tudok beszerezni.

    Az 576-ban zavar, hogy a honlapon a készletük a legutóbb se volt naprakész, illetve, hogy néha bontott játékot kapsz már csak (ami ki volt rakva), de alapvetően inkább pozitívabb a véleményem.

    A Konzolvilággal kapcsolatban vegyesek a tapasztalataim - itt is kaptam már bontott játékot, sokszor nem működött a kártyaolvasó, az eladó nem ismerte a terméket, amit árul, de ennek ellenére sokszor vettem dolgokat jó áron náluk, illetve volt, amit csak itt tudtam beszerezni.

    A Gamepark mellett a másik kedvencem viszont a Playmania, igaz ők inkább retró dolgokban utaznak (vannak náluk mostani generációs hardware-ek és software-ek is, de én inkább a régebbi dolgokat szeretem ott böngészni, rengeteg dolog ki van rakva a polcra).

    ldave: én a Chrono Trigger-re szavazok.

Új hozzászólás Aktív témák