Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz .LnB #9199 üzenetére

    Ugyanezt nem értettem én sem. A negyedik kísérlettel együtt három próbálkozásuk lett volna és egy yard-ot kellett megtenni. Gyakorlatilag megvolt a meccs a Seahawks-nak. Miért nem adták oda Lynch-nek? Nincs olyan, hogy nem gyömöszölte volna be azt az egy nyomorult yard-ot három próbálkozásból.

    A Faragó Ricsin meg teljesen fel voltam háborodva. Hogyan mondhat egy riporter olyat a meccs végén, hogy a New England megérdemelte, MERT az nem létezik, hogy ugyanabban a stadionban, másodszor is a végjátékban kapjanak ki. Miért, alanyi jogon jár egy bajnoki cím annak, aki másodszor kerül ilyen helyzetbe? Ne őrjítsen már meg. Mondja azt, hogy a jó játék miatt érdemelték meg, de nem ezért.

    Meg hogy lejáratta magát a Seahawks a meccs végi bunyónál. Visszanéztem többször is, oda-vissza ment a matek rendesen. A Gronk akkora horgokat osztott ki, mint egy ház. Erre csak a Seattle a csúnya, gonosz csapat, és nem tudnak veszíteni. Menjen már a picsába, komolyan mondom. Alig várta már, hogy valamit rájuk húzzon, végig érezni lehetett, hogy NE oldalon áll, és a TB seggét fényesre kell nyalni, bármit csinál.

    Nem az fáj, hogy a Pats nyert, mert teljesen megérdemelték. Hanem az ilyen faszságok.

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák