Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Rizzo #4439 üzenetére

    Ezt hol olvastad?
    Az nfl.com szerint épp ellenkezőleg, a tavalyi, 5 éves, 90milliós szerződéshez hasonlót akarnak, csak más szerkezetben és nyilván a csapat felé biztosítékokkal a sérülés esetleges kiujúlásának esetére.
    A 49ers pedig most, hogy átstruktúrálták valamelyik sztárjuk szerződését (asszem Edwards-ét, de nem találom a cikket), felszabadítottak vagy 10milliót/év, ami pont jól jöhet Peytonnak. Randy Mossról nem is beszélve.
    A Titans közben leigazolta Jeff Saturday-t, aki 13 éve snappeli a labdákat neki.

    ami engem meglep, az a 49ers belépőjének jellege. Nem csak azért, mert szerintem Alex Smith-vel teljesen jól meglennének hosszú távon (nem miatta bukták a főcsoport-döntőt), hanem mert az összes többi kérő az bejelentkezett, fogadkozott, aztán meghívták a nagy sztárt, 6-7 órás megbeszélés vele gyertyafényes vacsorával, magángéppel stb, breaking news az nfl-en, rajongók a bejáratnál. Az aranyásóknál ez mind kimaradt. Csendben léptek, és ők látták elsőként dobni, ők csináltak rajta először "physical"-t még az előtt, hogy csinnadratta lett volna. Sőt, csinnadratta most sincs.

    Én továbbra is a Titans-t tippelem befutónak.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák