Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zorromoto

    senior tag

    válasz #59070464 #442 üzenetére

    Akkor most az utolsó nightly-t használod alap kerne

    A három betűs naviba melyik a legutolsó friss térkép?

    [ Szerkesztve ]

  • Slukkica

    őstag

    válasz #59070464 #442 üzenetére

    (#440) zorromoto:

    Alap kernellel lefuttatam az új rom-ot. Benne is van a táblázatban. Az új kernelemmel még nem. Egyébként azt most töltöttem fel. A ROM még nem került ki a blogomra, mert rajtam kívül NTonee kapott belőle tesztelésre. Véletlenűl egy korai példányt kapott de abba is életet lehelt. :R
    A jó verzióról még nem jelzett semmi különöset vissza.

    Ha esetleg ki szeretnéd próbálni parancsolj.
    crDroid-TSM_1.41_mako_signed.zip

    UI.: CAF-os a rom, tehat csak olyan custom kernel-t tudsz feltenni ami CAF kompatibilis. Kevés ilyen van még. Én tegnap csináltam egyet elég sokáig tartott :Y

    UI.2: Gapps sem mindegy melyiket rakod mert sok nem kompatibilis még a 4.3.1-gyel.
    pa_gapps-full-4.3.1-MOD-by-slukk-20131003-signed.zip
    Én ezt használom :D

    * nem tudjuk, hogy a stock kernel milyen cpu governor-al érkezett (ondemand, interactive, etc.)
    interactive-val érkezik
    Egyébként még hiányzik a táblázatból a teljesen stock rom. De senki nem küldött eredményt.
    * nem tudjuk, hogy az a governor milyen beállításokkal tesztelt
    Teljesen alapértelmezettel lett tesztelve. Semmi kernel beállítás nem történt. Tehát lehetne tobbet is kihozni egy adott kernelból. De itt az a cél hogy alapértelmezett beállításokkal menjen a teszt.
    * nem tudjuk, hogy clean ROM vagy belakott rendszeren futtatott eredmények
    Írtam még a legelején hpgy aki tesztel az a mindennapi használatban lévő telefonját használja erre. Tehát belakott rom-ról van szó. Senkitől nem vártam el hogy full-ra gyalulja a telóját egy benchmark miatt!!!

    Nyílván jobb értékek jönnek ki egy full install után. Mondjuk remélem mindenki aki küldött eredményeket így tett :B

    * nem tudjuk, hogy egyszer lefuttatott vagy háromszor és annak átlaga került-e bele a táblázatba
    Csakis egyszer futatott. Ha rossz az érték akkor rossz. Nem a max a cél hanem hogy KB reális legyen. (remélem más is így mért) :U

    Abban is teljesen igazat adok hogy egy szintetikus teszt nem adja vissza egy rom "smooth"-ságát, sem azt hogy laggol-e vagy sem. De nem is vita kérdése :R

    A táblázatot azért találtam ki hogy hogy egy-egy adott romban milyen funciót és beállítási lehetőségek vannak, hogy ne keljen mindenkinek telepíteni hogy megnézhesse hanem kb ki tudja zárni ha egy adott funkció tetszik neki akkor az mely rom-okban van egyáltalán benne!!

    Ha van ötleted nyugottan mond és megcsinálhatjuk.

    Egyébként is úgy veszem észre kernel ügyben egyre jobban képben vagy. Fel lehetne használni ezt a tudást egy jó kernel építéséhez :C

    [ Szerkesztve ]

    ₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Új hozzászólás Aktív témák