Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nLali

    senior tag

    válasz #59070464 #30 üzenetére

    Feltettem a 14b kernelt, megszűnt a bootloop. Persze nem biztos, hogy a 13-as kernel okozta, de lehet. Tegnap tapasztaltam az első fura jelenséget. Waze navigációba cím begépelésekor a kurzor nem jelent meg. Aztán úgy nyitva maradt a billentyűzet, hogy homescreenen sem akart eltűnni. Reboot segített.
    *westwood ( sajnos nem értem, hogy ez mi )
    * row_1024 (default)
    * 192-1510 MHz ondemand ( OC-t, egy ideje mellőzöm, mert hétköznapi használat közbe nem érzem fontosnak)
    * force fast charge ( Kössz a tippet, nem tudtam miért nem megy :) )
    * fsync / temperature throttle: off állásban nem tapasztaltál semmi problémát? Még nem próbáltam. Hőmérséklet küszöböt tettem 75 fokra
    * 320 MHz GPU, simple governor ( szeretnék rájönni, hogy a quickpic gpu-t használja-e ha bekapcsolom a hardware renderelést. )
    * hotplug control : Én a minimum aktív magok számát 1-re állíttottam, a maximum 4.
    * screen wake control: nálam koppra nem megy, csak ha keresztbe simítom a képernyőt. Nem jött be
    * screen: XDA-n találtam : Eddig jónak tűnnek a színek. Elsőre fura, de fényképeknél élethű. Holnap megpróbálom úgy, ahogy Te állítottad be.
    R 255
    G 240
    B 214

    Brightness 8
    Contrast 0
    Saturation 71

    RED
    Blacks 119
    Greys 113
    Mids 20
    Whites48

    GREEN
    Blacks 119
    Greys 114
    Mids 21
    Whites 48

    BLU
    Blacks 119
    Greys 114
    Mids 21
    Whites 48

Új hozzászólás Aktív témák