Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bfekete22

    újonc

    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem,mert a gépem már elég régóta csinálja ezt és most,hogy elakartam kezdeni játszani egy nagyobb teljesítményt igénylő játékkal kezd zavaró lenni a 3-4perc utáni leállás ezért szeretném a hozzáértéseteket kérni.

    Gép

    Táp: M-tech 450W
    Alaplap: Gigabyte GA-EP32-DS3L
    Proci: Intel Pentium Dual-Core E5200 2500 Mhz
    VGA: ASUS HD 6770 1gb gddr5
    HDD: 250GB Samsung 7200rpm/16m
    RAM: 2GB DDR2 Kingmax
    OP rendszer: win 7 32bites
    A házban 1db gyári kis gagyi venti van 80x80x25

    Ahol a gépnek nem kell megerőltetnie magát ott hozza low grafon a 60fps WoW cataban
    Most vissza mentem játszani originalra ahol már nagyobb teljesítményt kell kiköhögnie a gépnek 5percig bírja aztán lekapcsol magától.Ez csak ha játszok és nagyobb igénybevételnek van kitéve a vas akkor jön elő de 10/10-szer,szóval segítsetek mi lehet a probléma lécci,lécci :D
    Maga a gép 2008ban lett véve,
    Van két öcsém majd egy évet nem éltem itthon.

    Amikor tegnap darabjaira szedtem a gépet a tápegység ami alapból is nagyon-nagyon zajos gondolom csapágyas tűzforró volt.A proci hűtőről és a prociról is a paszta "elfogyott". VGA nincs gond.RAM nem hiszem,de mikor szétszedtem volt szerencsém a ramok mellett 4-5ledet villogni látni azt nem tudom mi okozhatja.Kérlek segítsetek,ha tudtok.A gépet tudom,hogy fejleszteni kell csak azt szeretném tudni,hogy hol kezdjem.Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

  • bfekete22

    újonc

    válasz trancemusic #26839 üzenetére

    hmm köszi a gyors választ
    én is a tápra gyanakszom leginkább. de a vga 2011ben lett belevéve és akkor nem figyeltem h annak legalább 500 de 500+ ajánlott,azzal mi a helyzet?

  • bfekete22

    újonc

    sziasztok
    ma vettem egy 500W tápot 7ezer forintért aprox 500W (tök mind1 ebbe a gépbe megfelel,nem írnak rosszat róla..:D)

    összeraktam,csatlakoztattam mindent(nem tudom helyesen-e,lehet ez is a probléma)
    a vgat nem tudom csatlakoztatni a tápegységhez ez nem tudom miért van... a régi m-tech tápomhoz volt 3x2es csatlakozó ehhez nincs...

    benyomom a gépet elindulnak a zajok,nincs sípolás ledek felkapcs mind aztán idővel lekapcs mind és nincs képem,ventik mennek,mindenki dolgozik csak a képet felejtik el mutatni

    segítsetek pls,előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák