Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SharkyV8

    csendes tag

    Sziasztok!
    Karácsonykor vettem egy Platinum Explorer készüléket, leírnám az én észrevételeimet. Fuvarozó vagyok, így főleg a gps és az fm transmitter funkciót használom.
    Gyárilag telepített iGoval vettem a gépet, így azzal nem volt gondom. Hidegen kell neki egy perc is mire megtalálja a jelet, felhős időben néha több is.
    A play áruház hibátlanul működik, nem tapasztaltam olyan dolgokat, amiket írtatok.
    Meg vagyok elégedve az érintőjével is. Van hogy valamire többször is rá kell nyomni, de egyáltalán nem zavaró. Ahogy az ára is mutatja, nem egy ipad.
    Összességében amatőr szinten egy nagyon jól használható készülék.

    Viszont van egy problémám, amire nem találok megoldást.
    A leírás alapján 8 Gb belső tárhelye van, ami a gyakorlatban csak 6.5 Gb. Ez még nem lenne gond. Ezt a tényleges tárhelyet 2 részre osztja, egy 6 Gbosra és egy 504 Mbosra. A kissebbiket rendszer gyökérmappának nevezi, a nagyobbikat SD kártyának (kártya amúgy nincs benne).
    A bonyodalmak itt kezdődnek. Az alkalmazásokat a kissebbikre telepíti, amit aztán át tudok tenni a kártyára az alkalmazás kezelőben. Viszont ahogy használom a gépet a kissebbikről folyamatosan fogy a hely, és nem tudom mi zabálja. Hiába törlök le bármit róla, pár nap és megint elfogy a hely. Raktam már fel rendszertisztítót, átvizsgáltam vírusírtóval, de semmi haszna. Van valami tippetek mit csinálhatnék vele?
    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák