Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toszmosz

    újonc

    Sziasztok! Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban (D500)
    Gyorsan elhadarom őket :D
    -Van a kamerájában bármilyen fókusz?
    -Makro, SuperMakro, vagy ilyesmi felvételekre képes?
    -Ha most vásárolnám akkor ha minden igaz a gyári 4.4.2 -es KitKat ROM lenne rajta
    -Ha most vásárolnám akkor új mizu felirat lenne rajta nem? Úgy láttam hogy az új csak egy sima M betű, ami hatalmas előrelépés, mert valjuk be, kicsit hülyén nézett ki az a Mizu felirat.
    -Én gitározok, szóval a mikrofon elég fontos lenne. Mármint olyan téren hogy a gStrings működjön és legalább olyan alapszinten be lehessen szerencsétlent hangolni. Valakinek erről nincs tapasztalata?
    -Egy átlagos, értem úgy hogy félóránként időt nézek rajta, óránként b***gatom (Bocsi a kifejezésért) egy picit, mondjuk 5 percet, napi legalább 5 órát megy rajta zene, kb. így mennyi időt bír ki az akku?
    -Úgy hallottam hogy még fülhallgatóval is elég ratyi a hangzása a telefonnak, valakinek erről nincs véleménye?
    -Alap Androidos zenelejátszó van rajta? Ha az akkor a hangszínválasztás az listaszerű, vagy kapunk egy alap 5sávos EQ-t?
    -Mennyire ütésálló? Olyanra gondolok hogy derékmagasságból kiejteném akkor betörne, vagy kutya baja se lenne?
    -Nekem anno volt egy tabletem, ami a Concorde Tab ROKEE -ra hallgatott (nehogy ilyet vásároljatok!). Tönkrement egyszer az USB dugasza, elküldtük szervízbe, vissza is jött immáron 4.4.2 -es Androiddal. Ezek után olyan szép, gyors lett. Nem is volt fogható a Jelly Beanhoz. Ennél a telefonnál is ilyen a Kitkat?

    Köszi a válaszokat előre is! :)) :DD

    Tedd, vagy ne tedd! Yoda

Új hozzászólás Aktív témák