Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamikazeHun

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem is van egy ilyen telóm kb 2 hete, nagyrészt remekül megy, azonban kipróbáltam pár játékot, azok egy része nem fut rendesen. Az alábbiakat néztem, bár nagyon nem tudom, hogy a gépigényükkel van a gond, vagy nálam lenne valami? LogCat-al próbáltam nézni, semmi nyomot nem hagynak maguk után. Battery Doctor szerint akku hőfoka egy-egy ilyen kilépés után 30-32 fok, tehát nem hinném hogy túlmelegedés lenne. Android verziója szerintem az ami gyárilag is rajta volt, T26_W2_A_H1.01_V04_EUROPE
    A játékok a belső tárhely "SD kártya" nevű, kb 4 GB-os részén voltak próbálva.

    Heroes of Order and Chaos - ha PvP-t akarok játszani másokkal akkor betöltés végén crashel, ha solo-ban akkor kb 1-2 percig bírja, majd szintén kilép az android desktopra szó nélkül
    GTA: San Andreas (tudom, hogy elvileg ennek 1 GB RAM kéne, de elindulni elindul, google play szerint is kompatibilis, de néhány perc után kilép)
    Final Fantasy VI - kb fél óra játék után kilép, aztán megint bírja tovább kb ugyaneddig
    PSP emulátor + Final Fantasy Tactics: első jelenet végén rendre kilép, azonban nem tudom hogy emulátor hiba-e vagy más. (fórumuk szerint ennél gyengébb telókon is vígan elfutkos)
    Ebben a telefonban ezekhez kevés lenne a RAM, azért lépked ki, vagy valami más lenne a hiba?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák