Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Őstermelő #3753 üzenetére

    Ezért írtam, hogy aki szeretne ilyet, annak igenis vennie kell a fáradtságot és utána kell mennie, ha nem teszi és rábök az egyikre, akkor így járt kategória. Ár fontos, mert nemigen van eltérés a panelek között, alap kínai mind. De nem minden az ár, ez is igaz. Szerencsére nekem többen is voltak, akik foglalkoztak vele, hogy mit szeretnék, sőt olyan is, aki azt mondta, hogy inkább keressek mást, mert az övé nem biztos, hogy nekem a legjobb lesz. Mondjuk 1 volt csak ilyen, de azért akadt. Nyilván egyrészt korrektség érzetét adta, másrészt nem volt rászorulva +1 munkára csak azért, hogy esetleg később problémás legyen az ügyfél :)
    --------

    geresics: a probléma ott van, hogy valóban kicsi a megtérülési valószínűsége az ajánlatnak ilyen formában. Viszont erre lehetne megoldás az, ha lenne egy konfigurálható része a honlapjuknak.
    Tető: válassza ki
    Tájolás: válassza ki
    Dőlésszög: válassza ki
    Éves várható fogyasztás kWh: írja be
    Hálózat típusa: 1 vagy 3 fázis
    Megjegyzés: kérem írja le azokat a körülményeket, amit fontosnak tart
    Ezek alapján Önnek 4450kWp-os rendszert javaslunk. Kérjük válassza ki a panelt és az inveter gyártóját.
    Nyilván ez pénz és macera. De lehet működne? Ja, konkurencia is megtudja, amit egyébként is tud :)
    Nekem anno működött abban a szegmensben, ahol ténykedtem :)

Új hozzászólás Aktív témák