Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz FamulusSolar #3283 üzenetére

    Úgy volt hogy lesz hőszivattyú is a napelem mellé meg komplett fejlesztés fancoilokkal stb, 9 milliós projektnek indult és ez a cég elvállalta hogy a komplett kivitelezést a végéig levezényli több kivitelezővel is pályáztat és küld rá ajánlot .. na most ebből elég sok minden mellé ment de már mindegy, kifizettem nekik eddig 300 ezret, amit majd állítólag leírhatok önerőből 7.5 % értékéig a hitelnek... A hőszivattyúval annyi probléma és buktató adódott, hogy a végén feladtam és klímás fűtésre térek rá saját erőből, és maradt simán 9 kW a napelem.
    Én most már ott hagynám őket, volt veszekedés meg satöbbi, konkrétan augusztus óta nem jutottunk el addig , hogy beadjuk a pályázatot és az első árajánlatot kb 1 hónapja tudták adni a komplett rendszerekre , amiben benne volt a hőszivattyú... de most már rettegek, hogy megszűnik a pályázat és kidobtam akkor több mint 2 misit fűtő jó minőségű japán klímákra, mert jelenlegi fogyasztásom messze van a 9 kW tól, de így már belekalkuláltuk ezeket az eszközöket, amiket a napelem felrakásáig be kell szereltetnem.

    reménykedem hogy csak egy általános szöveg , a fényképes rész ahogy írja agyarka is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák