Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz Jolida #53110 üzenetére

    Háát, tényleg így volt még 2003-ban amikor vezettem a gázt, amikor még bent volt az óra, meg karnyi vastag vas gázcső!

    Másfél éve cseréltem kazánt, teljes gázrendszer felujjítás, cső csere. Kiment a gázóra a kiskertbe!

    A fenti lakáseéosztóból van kihúzva direktbe egy zöld-sárga madzag, olyan gyerek kisujnyi. Az van bekötve valahova a kazánba, gáz rézcsőre, és kb ennyi az egész EPH!
    Ezt se értettem, de előírás legyen. A gázkazán dugvillája három vezetékes, ott a földelés!!

    Kiekrül szekrénybe az óra! Na ott nincs semmi nem is kereste senki, hogy legyen bármi is. Értelme sincs, mert a doboz lábai, mind a négy, méter mélyen van leütve a földbe, a dobozhoz meg minden cső bilincselve van. Ráadásul a gázóra előtt reduktor, előtte meg műanyag cső, ami híresen jó vezető!

    Itt pár hsz-el előbb szidja valaki, hogy a németek milyen tudatlan hülyék, mi sem állunk ám tőlük messze, ha egy kis idióta bürokráciáról van szó!

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák