Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz #39851264 #22082 üzenetére

    Megj: évek óta NEM adok tételes árazású ajánlatot napelemes HMKE-re.
    Pont azért, mert egy KOMPLETT csomag amit megvesz a vevő!!!

    Én ezzel azért nem feltétlen értek egyet, mert oké, ugyan a végösszeg dönt, de ha egy elemnél látom, hogy kilóg a lóláb, hogy esetleg szar helyről szar áron tud prezentálni valamit az ajánlatadó (itt most értelemszerűen olyanról beszélek, amikor a végfelhasználó által egyértelműen megállapítható ez, nem olyanról, amikor valaki bármi információ/tudás és érv nélkül valamit a felének a feléért akar), akkor egyrészt alaposabban utánanézek a többi tételének, másrészt rá tudok kérdezni, egyáltalán, megvan a lehetőségem rá, hogy a (szerintem) szar áron kínált termék helyett, tud-e esetleg alternatívát ajánlani, és ahelyett, hogy élből kuka lenne az ajánlat, esetleges módosítással egyezségre lehet jutni és mégis bolt lesz belőle. Mert egy ajánlat lehet úgy szar, hogy minden tétele túl van a kereten/elképzelésen/akármin, meg úgy is, hogy csak egyetlen tétel húzza meg az egészet, és ha azt ki lehet irtani belőle, akkor már jó lesz.
    Gondolok itt pl. olyanra, amikor nekem valaki 470 bruttó árat adott Fronius Primo 3.0-1-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák