Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Beniii06 #50121 üzenetére

    Nem érdekük.

    Akkor cserélnek ha elromlott ellenkező esetben 2500 ft, "ez a hivatalos"

    De én viszont azt látom, ezt gyakorlatra lefordítva:

    Megyeszékhelyen, erre tesznek magasról, kérdés szívózás nélkül cserélik, max személyit ha elkérnek, nem csináltnak ebből problémát.

    Vidéki kb 40-50 ezres városban viszont ezzel már, "élet halál" harcot vívnak... bizton annyira szét unják magukat egyedül a boltban...

    A leghumorosabb, hogy "Mert rendes vagyok, az én jó indulatom miatt kicseréljük ingyen" - mondta az üzletvezető, 4-5 nekifutásra.

    Tehát míg ez nagy városban, ez nem téma, addig egy kisebben fel kell mutatni, a forgalmat, és szívózni kell a vendéggel/ügyféllel... lehetne a tanulság, hogy nagyobb városba menj.

    Bár, ez általában fordítva szokott lenni egy üzletnél. Már mint a hozzá állás.

    Ezt csak leírtam, hogy hátha mást is érdekel...

    Egyáltalán nem lényeg, hogy újabb kártyád legyen. Senkit sem érdekel.

    Arról, meg hogy akkor csináljunk belőle feltöltést

    "már le van könyvelve"

    Mintha mondjuk ez az extréme digitálnál gond lett volna, ahol ugyan az a termék lett cserélve ugyan arra, az egyetlen különbség, az árban volt az egyik akciósan lett véve, a másik a 40 napos csere kapcsán viszont már drágábban volt forgalmazva.

    Az is le volt könyvelve, hetekkel később mikor mentem, mégis megtudták oldani.

    Vicc az egész.

    Amúgy a telekomnál jártam úgy, hogy pontokat akartam beváltani, aztán "azt nem lehet" mondta az ügyintéző, stb stb szívózott, aztán végül felhívtam az ügyfél szolgálatot, ők meg igazat adtak, és jóváírták a számlán a pénz összeget.

    Trükközik mind1ik.

    Jah meg olyan rizsát kezdett el adni, hogy előfizetősőknél van ingyen csere... elmennek ezek is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák