Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz eami #28349 üzenetére

    Ez elég érdekes valóban, de a számokat nem keverném ide, mert az egész annyira tiszta sor.

    Automatikusan vonom a rendelkezésre állási díjat és ha az egyenleg nem fedezi ezt a díjat, akkor automatikusan negatívba megy át az egyenleg és ha az ügyfél nem tölt , akkor megszüntetem a nullás számlát.
    A lenyúlástól függetlenül is
    teljesen életidegen, hogy ahhoz, hogy én igénybe vegyem a szolgáltatást, amit már előre kifizettem, mert ott a pénz a kártyámon egy másik szolgáltatást kell előre kifizetnem és töltenem kell még a kártyámra azon felül. Ha ezt a kutya megenné felfordulna tőle. Minden sebből vérzik. Meg kell mondani, hogy ez a díj mennyi és le kell vonni az egyenlegből nem 80 oldalas ÁSZF-et írni ötös betűmérettel. Kár megfeszülni, mert védhetetlen.
    Ha ezért nem akarnak külön számlázni, akkor legyen lebeszélhető a díj. Ebben az esetben ha valaki nem akarja lebeszélni az Istennek se a pénzét és kell a telefonszáma, mert fogy (ez vicc, hogy fogy tényleg egy 10 millás országban, máshol egy városban élnek ennyien), akkor azzal bizony el kell számolni. Ez a nyomoruk, de ott a címe a szerződésben. Kiviszi a postás a lóvét neki a kis levélkével, hogy megszüntettük a számlád öreg itt a pénzmag ami volt rajta. Többet veled nem szerződünk, mész a feketelistára, meg lehet sértődni, ki lehet vonulni. Lesz másik mobilcég. Senkit nem érdekel.

    Hardverlesen

  • club1

    veterán

    válasz eami #28349 üzenetére

    Mikor még az NHH-nál (ma NMHH) dolgoztam, egy ezzel foglalkozó kollégával történt beszélgetésben merült fel a használható tartomány. Ott 6 millió használható számról volt szó szolgáltatónként, amiben éves szinten több százezres változtatás (megszűnés, új kiadás) történik. Ez pedig indokolhatja a számok újrahasznosítását. Ráadásul valami olyasmiről is szó volt, hogy a szolgáltatók tartományokat vesznek ebből a számhalmazból (tehát nem az egész felett rendelkeznek egyszerre, hiszen minek vegyenek meg és tartsanak fenn pénzért tök fölöslegesen 6 millió számot, ha 2-3 millióból is kijönnek).

  • pit stop

    addikt

    válasz eami #28349 üzenetére

    Mondjuk mert most is hirtelen pár tíz/százezer online pénztárgépet be kell kötni online rendszerbe, amiben a sim-ek mind lefoglalnak 1-1-et? De sok területen terjednek az online dolgok, amibe mind sim kell (és azzal együtt szám).
    Nem hiába hallani sokszor, hogy valaki kap egy "új" számot, aztán régi tulaj ismerősei hívják fel őt.

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák