Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08205312

    törölt tag

    Üdv!
    Dióhéjban összefoglalom a problémám, és tisztelettel kérdezem, járt-e más hasonló cipőben.
    2018 októberéig prepaid ügyfél voltam, utána váltottam előfizetésre. A roaming jól működött.
    Ezt követően jöttek a gondok:
    - roamingban 0,2Mbps a letöltési "sebességem", több bázisállomáson mérve, Románia minden településén (szerződéskötés óta más külföldi úticélom nem volt), kültéren, direkt rálátással a bázisállomásokra
    - a feltöltési sebesség 4G-n 20Mbps, 3G-n 5Mbps
    - a válaszidő 40-50 ms közötti
    - a sim kártya más készülékben is ugyanezt az értéket produkálja
    - volt sim csere, mert az mondták a vodánál, cseréltessem ki, hátha ez a baj forrása
    - azt mondták a vodánál, hogy terhelt a helyi hálózat
    - román sim-mel ugyanazokkal a telefonokkal tökéletes a sebesség mind 3G-n, mind 4G-n
    - apn helyesen van beállítva
    - a másik slotban egy magyar telekom sim van: azt román vodára állítva is jók a sebesség értékek
    - a csomagban foglalt adatból bőven van még
    - az előfizetésemben korlátlan FB van. Vajon azt akarják így elérni, hogy ne generáljak nekik több 10GB roaming forgalmat?
    - többször beszéltem technikusokkal: tagadják a szándékosságot
    - nem mutatnak érdeklődést a problémám elhárítása végett (pedig említettem , hogy nmhh lesz ebből...).
    - rengeteg adat, képernyőmentett videó, cellmapper, networkcellinfo, stb van, amivel igazolni tudom állításaim. A levelet megírtam NMHH-nak, csak az "elküldés" gombra kell rányomnom.
    Ahogy átlépem a határt, magyar hálón megint minden szuper.
    Szerintetek? Van itt más megoldás mint az NMHH?

Új hozzászólás Aktív témák