Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Gebriel #53014 üzenetére

    Igen, ez az elmélet. A gyakorlat azonban az, hogy a szolgáltatók különbözőképpen alkalmazzák. A Telenor az elmúlt két évben egyszer sem alkalmazta, pedig megtehette volna. A Voda? Telenoros kártyával az első fél évben (tavaly jan. 1 -ig) Németországban bármely szolgáltató, bármelyik hálóját lehetett használni. Ez sem volt sehol leírva. Utána már csak az O2 -n volt 4G, a Voda csak 3G -ig, a Telekom pedig egyáltalán nem engedett fel. A jelenlegi (cirka másfél hónapja kezdődött) sávszélesség zuhanás sincs sehol sem dokumentálva. Egyszer csak megtörtént és azóta a videostreameknek huss. Aztán ott a Voda svájci hálózat használata. Az él még és ha igen, akkor meddig? Ezeknek a témáknak a fele sehol sincs dokumentálva, a másik fele meg az apróbbnál is apróbetübb részekben. Viszont, aki tapasztalja, az csípőből meg tudja válaszolni. Ezért kérdezek inkább itt, minthogy a Voda teljes ÁSZF -ét átnyálazzam. Értem én, hogy szerinted lusta dög vagyok, viszont téged nem kötelez semmi sem arra, hogy fáraszd magad és érdemben válaszolj a kérdéseimre. Abban biztos, lehetsz, hogy ha ilyen jellegű Telenoros tapasztalatokra lenne szükséged, akkor én nem azt írnám, hogy bújd az ÁSZF -et, meg az ide vonatkozó jogszabályokat. A fenti példák alapján amúgy sem lennél előrébb a szabályok ismeretével.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák