Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Daffni2 #36663 üzenetére

    Nem. Összefoglalva az lenne a helyes, ha röviden és érthetően fogalmaznának, hogy ne kelljen hozzá magyarázó apróbetű. A KRESZ-ben sincsen apróbetű. Befirdulhatsz, vagy nem. Nincsen odaírva, hogy befordulhatsz piros kabátban, kékben már nem, illetve kékben is ha piros sapka van rajtad, de nem ha a piros sapkán fekete bojt van és szemüvegben vagy. Szóval ez itt a gond. Az internet garantálásra is oda lehet írni, hogy kivéve lefedetlen helyeken. Mert így a város közepén sem köteles csúcsidőn kívül internetet biztosítani, hiszen lobogtatja a papírját, hogy ő azt nem garantálta, hogy lesz net. Én se írom a szerződésbe, hogy ha lesz kedvem fizetni akkor fizetek, ha nem lesz, akkor nem fizetek. Ott van, hogy a tóligban fizetek. És így is van. Csak mint fentebb írtam, a szerződés az úgy van megírva, hogy az user fogja be a pofáját és dellázzon, a szolgáltató meg nem garantál, csak ha olyan kedve van. Én is odaírhatnám, hogy hoppá, itt és itt csak 10 percig pödört a homokóra, erre az időre nem fizetek, ha összejön 6X10 perc. Mert akkor már 1 óra netet loptak el tőlem. De ilyen nincsen.

    Asdf_ 36664#:Ezt majd én eldöntöm. Otthon vezényelj légyszíves. Ha nem tetszik a moderátoroknak, majd tiltanak. Gondolom azért van a funkció, hogy lehessen használni, nem azért, hogy beszólhass.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák