Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otcat

    csendes tag

    válasz wwhy #3318 üzenetére

    Sziasztok
    Tegnapi nap folyamán szerintem csúcsot döntöttem:
    Először volt 1 óra 20 perc "zenehallgatás", ekkor felvették majd azonnal megszakadt...
    Újrahívás ekkor a telot leraktam kihangosítva és töltöre dugva(már merülgetett :D ) és vártam: 1óra 56 percnél felvették...
    Kérdésemre: Mi van sok a panasz a vodára? a Válasz, nem, csak most sok a hívás a ünnepek miatt, de mondjam gyorsan neki nincs ideje felesleges csevejre....
    Ebben egyetértettem vele :D Ennyi várakozás után javasoltam a pótpótügyintézők telefonos felvételét illetve problémák megszüntetését :D

    Más:
    Voda tripla csomagot vettem nov 16, és most derült ki számomra az első számlánál:
    Engem félrevezettek kicsit...
    Azt hittem az a kiszámolás hogy ez 1000 perc esti és 1000 hétvégi duma+ 100 sms, ez csak egy számítás, meg ebben a hitben erősített meg a ügyintéző is meg anno...
    A számlánál kiderült hogy amit én hittem: minden időben lebeszélhető alapdíj, az nem igaz így... Kértem a vodát h engedjen át a vodafix3000-be igazán nem veszítenének semmit, de a ÁSZF re hivatkozva elküldtek a fenébe, de 39990Ft ért átléphetek ám :D
    Most egy évig SMS-ben beszélek mindenkivel, és csak 7 végén hívok én...
    Azé lehettek volna segítőkészebbek is...
    De k... be...

    Üdv
    Cat

    Élni életveszélyes és eddig még mindenki belehalt!

Új hozzászólás Aktív témák