Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz Gebriel #3285 üzenetére

    ászf-et végigfutottam mielőtt megvettem, de részletesen nem volt kedvem a blabla részt átolvasni, ki gondolná hogy gyári hiba is lehet.
    2kártyából mind2 rossz, két laptopban kiróbálva (hp,fuji) az enyémben még alaplap csere is volt amig megjött a 2.adatkari és azzal is ez van. szóval biztos nem laptop hiba.
    a legújabb vistát is támogató driverrel is ezt csinálja. sztem nem a kütyü a rossz hanem a kiadott driver. pedig nekem a mindent támogató home xp van fent ráadásul.
    amúgy voltam bent vodaboltban leadni azért még1x szervízbe csak nem volt cserekészülék ezért nem adtam le most. a szerverük pedig meghalt ezért azt sem tudták megmondani, hogy mennyi volt az össz adatforgalom. ezért most fel is hívtam őket, most megtudnák mondani, de azt mondják ez bizalmas nem kiadható, levélben viszont ki tudják küleni. Akkor szóban miért nem tudják elmondani?... pedig ez is biztonságos, mert mondok kódot is meg amit kér. Furcsa. (amúgymeg milyen hülye Callcenteresek ülnek már bent, én is ilyen helyen dolgozom, de én holt nyugodtan elmondom ilyen esetben az adatot, mert ez a kiba***os része sztem...
    a lényeg az, hogy ha a következő is ezt produkálja, és nem hajlandóak adni usb-s mondemet vagy kötbér nélkül felmondani a szerződést, akkor fogyvédelem és perlés lesz (ahogy tettem már másoknál is) és visszamenlőleg is kérem a havidíjat és jóváírást a másik számomra. Azt már nem hiszem, hogy nincs benne a jogi körömben, hogy ha gyári hibás valami akkor nekik nem kell adni valami olyat ami nem az, vagy felbontani a szerződést...

    Laybee: a voda senkinél sem ellenőrzi mit csinál a kütyüjével, eladod ha mégis baszakszik aztmondod a kutya elásta az utcán és valaki másik kutyája megtalálta kiásta és az új gazi meg használja. Hihetetlen, de nem lehet belekötni:D

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák