Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Sziasztok!

    Segitségeteket kérem készülék beállitása ügyében.
    Vettem asszonynak egy Nokia X2-02-t, ez dual sim-es készülék. Elsődleges SIM-nek a vodafone kártyáját tettük be, másodlagos egy telenor.
    Eddig nem volt internetje, mert egy régi kis nokiában volt a vodás kártyája. Most ez a készülék már tudna alap dolgokat, mint facebook meg böngészés, meg valami chat is. Igy hát regisztráltam a vodánál egy "zsebnet"kiegészitő szolgáltatásra, ami most 1 hónapig ingyenes (100mb).
    Vissza is igazolták, hogy oké, be van kapcsolva.
    Csakhogy a telefon bármit próbálok elérni, azt irja, hogy "nincs hálózati kapcsolat", vagy "nem lehet kapcsolódni", vagy ehhez hasonló üzenetek. Frissiteni sem tud szoftvert a beépitett funkcióval, mer a nokiához való kapcsolódáskor kiirja, hogy nincs hálózati kapcsolat.
    Ilyenkor megjelenik egy "E" betü felül, és amig csatlakozna a teló, addig világit, majd eltünik. Tehát próbálna ez a szerencsétlen kimenni, de valamiért nem tud. MMS-t már küldött és fogadott is.
    Leirom, milyen beállitások vannak:
    Menü - beállitások - Kapcsolatok - Csomag alapú átvitel:
    - Aktiv hozzáférési pont: "1. h.férési pont"
    - Aktiv h.fér.p.szerk: "1.h.férési pont" = üres
    Ide beirtam, hogy internet.vodafone.net
    Jól tettem?

    De ettől még nem lett jó.

    Menü - beállitások - Konfiguráció:
    - Web : "Vodafone WAP1" (itt még ki lehet választani "Vodafone WAP2" -t)
    - Multimédia üzenet: "Vodafone MMS" (nincs más opció)
    - Hozzáférési pont: "Vodafone WAP1"

    Más, ilyen jellegü beállitást nem találok. Tehát APN, vagy ilyesmi, amit pl más telóknál szoktam látni.
    Mit kéne és mire állitanom, hogy müködjön? :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák