Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz zoli62 #53063 üzenetére

    Mi?
    Ha négy hónap előtt szünteted meg a számot, akkor a végső lezáró számlában kerül jóváírásra a befizetett összeg.

    Olyannal találkoztam már, hogy a befizetett előleg (27%) és a lezáró számla (18% és 27%) eltérő ÁFA-tartalma miatt a befizetett összeg egy része került csak jóváírásra. Az így keletkezett túlfizetést vissza lehet utaltatni a Telenorral.

    A nincs részarányos számlázással többnyire igazad van, bár pl. a Hello Data csomagoknál pont időarányos a számlázás megszüntetéskor is.

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

  • Bferibörs

    addikt

    válasz zoli62 #53063 üzenetére

    igen ebben némiképp igazad van, dee ha egy csomagot kinézek magamnak akkor kb. tudom, hogy az számomra megfelelő lesz e vagy sem, ha pedig a 3 hónap korlátlanság miatt rendelem meg akkor így jártam, a szolgáltatónak is vannak érdekei , ráfizetéssel nem fog üzemelni

    másik dolog pedig az , hogy azért vannak ezek a topikok, hogy érdeklődjünk és el tudjuk dönteni, hogy jó vagy nem jó számomra a cucc , a 3 havi korlátlanság miatt eszembe nem jutna megrendelni a HT csomagot ha nem tudom megtartani a 3 hónapon belüli kondíciókkal "korlátlan ideig " , de ugye nem vagyunk egyformák szerencsére :DDD

    persze mindig tanul az ember, más szolgáltatónál megrendeltem egy netes csomagot hűség nélkül, elmondták, hogy 5 napon belül felmondhatom ha nem felel meg, azt nem mondták, hogy ha 5 napon belül lemondom akkor is elveszik az első havi díj ( 4 nap után lemondtam mert car volt a térerő amerre jártam ) tehát nyugodtan használhattam volna 30 napig ( mert ugye nem volt hűségidős ) :DDD :W

    Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Új hozzászólás Aktív témák