Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vangelis

    nagyúr

    válasz Varszegig #25225 üzenetére

    Hitvány banda.
    Mondtam nekik, hogy amiért ezt a havidíjat megemeleik akkor a régi előfizetésemet fel is mondom, mert nincs rajta hűség :D
    Nagy ívben lexarták :D Akkor én is őket!
    Ennyi....

    De az tény, hogy a telenyomor a legxarabb cég :) Komolyan az.... akárki akármit is mond.

    Telekomnál is van előfizetésem még. Mert az kell. Ott ha barmi volt vagy adtak havi díj kedvezményt vagy engedtek lejebb váltani vagy készülék hűség közben is engedtek dominóra váltani és még Ők kértek elnézést!

    Ha pl potyára mentem be a megrendelt webshopos cuccért , mert pl nem volt vagy ilyesmi akkor az utikötésgemet és az időmet következő hónapban jóváírták! Több ezer forintot úgy, hogy pl csak egy xaros sim átalakítót akartam venni. De rossz volt a webshop és mégsem volt az üzletben raktáron! (200ft-os tétel)

    Vagy ha el akartam álni 8 napon belül akkor sem kötekedtek, hogy miért. Mindig mindenben korrektek voltak.
    Ha nem akkor korrigálták!

    Itt meg azt sem bánják, ha lelép az ember.... xarok bele! Nem a 200ft .... hanem ami még ez után jön!

    Egyébként melyik törvény vagy rendelet szabályozza, hogy max mennyi bőrt szedhetnek le rólunk? Áremelés címen?

    [ Szerkesztve ]

    @@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

  • axioma

    veterán

    válasz Varszegig #25225 üzenetére

    Rosszabb. Ha a honapfordulo elott 1 nappal mondod fel akkor is fizeted a teljes kovetkezot, mert van par napjuk amit me'g hozzadvagnak - termeszetesen eredeti fizetesi feltetelekkel - felmondasi ido cimen.
    Amugy epp most irtam a fogyved topikba, hogy 2 eve mast ir a szorolapjuk, mint ahogy viselkedik az egyik termek. Jo, en se jelentettem fel oket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák