Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katicza

    tag

    válasz csaszi75 #100063 üzenetére

    Eddig (február óta) a 4G segítségével töltöttem fel és minden rendben volt. Most mértem laptopon, most 37Mbps a feltöltés. A voda/upc időben (januárig) 20 volt, általában 22-vel ment. Itt szokott lenni 40 is de egyszer 61 is volt. Az 5G-től további javulást várok. Biztos vagyok benne, hogy lesz felétek is. Szerintem nem állnak le a fejlsztéssel és jövőre is menni fog tovább. Ősszel tuti bejelentik, hogy a fejlesztés folytatódik.

    Megnéztem mi a helyzet a vodánál (amitől megszabadultam és soha többet). Szóval ott nekem az 500-as volt ami volt amikor volt.

    "Net L
    500 Mbit/s maximális letöltési és 22 Mbit/s feltöltési sebesség, rendes körülmények között elérhető le/feltöltési sebesség 350/15 Mbit/s"

    Szóval a felfelé nem változott, de tudta a 500/22-őt, persze kábelen. A modemjükkel laptopon 300/22 körül volt. Akkor egy 600 Mbps-os usb wifi volt a laptopban most 1300 Mbps-os. A yettel 5G routertől feltöltésben szeretném ha maradna a telefonon mért 100 körüli és lefelé 3-500 körül lenne, de ha több az csak öröm :)

    Voda gigabites netnél 40 Mbps feltöltést kínál, garantált 28. Örülök, hogy megszabadultam tőlük :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák