Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BossBoss

    őstag

    Üdv!

    E hó 7.én lejárt Mobilinternet Flexi 1 éves előfizetésem. Mivel tudtam, hogy ma, azaz 8.-án van számlazárás nagy vidáman behúztam a telenorhoz, hogy megszűntessem. Hamar sorra is kerültem. Mondom felmondom. Pali- oké. Kifizettem a az utolsó havi számlát. Eddig minden ok, aztán mondja, hogy kis türelmet valamin dolgozik a gép. Na mondom kezdődik.... Az emberkénk nekiáll telefonálni központtal.

    Pár perc múlva felszól, hogy ő még ilyen esttel nem találkozott de még a főnökei sem. Mondom mii??? :F :F Tavaly december 7.-án 5 napos próba csomagban vettem azaz ha 5 napig ne válik be vissza is vihettem volna.Természetesen nem tettem. Gondolom ismeritek az akciót. Azt mondta az van, hogy dec 7.-én kötött előfizetést lezárta, viszont a az öt napos próbanap miatt az az opció csak dec 12-én!! tudja zárni. Mondom akkor ez most azt jelenti, hogy fizessek ki még 1 hónapot??? Mondja IGEN! Ne tudjátok meg mit éreztem. Nem az az 5500 forint, hanem, hogy faxba lehet ilyet tenni. Egyszerűen nem fair!!! Szóval alárírtam 12 hónap hűséget és fizetek 13 hónapot... ???? :F :F Most akkor, hogy is van ez?? És akkor elmondta, hogy azért nem érti ő sem mert az új előfizetéseknél már nincs ilyen feltétel. Mondom faxa ezzel ki vagyok segítve. Megmondom őszintén elég határozott ember vagyok, de valahogy nem volt kedvem veri az asztalt. Nem hiszem, hogy sokra mentem volna vele... Nyugodt maradtam. Megmutatta a szerződésem 4.lapján a x. pontot, hogy oda van leírva, hogy elfogadom az alábiakban leírtakat bla, bla, bla..... És alul meg az áláírásom. Sok mindent nem hiszem, hogy tudok ezzel kezdeni. De már csak mosolygok az egészen. Sajnos itt tartunk, ez magyarország. Elköszöntem udvariasan, kellemes ünnepeket kívántam. Soha többé nem kötök a telenorral szerződést! Undorító mocskos banda...

    Valaki járt már így? Esetleg tudott valamit tenni ellene?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák