Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz 4Grider #55690 üzenetére

    és szerinted mindnekinek iylen cége van és mindenki flottás?
    az megitn csak a 100bol 1fö esete a flottás, és szerintem evvel még tuloztam is nagyon,
    de irtam is flotásban vannak jo dijcsomagok, ott drágáa flotáskénta telefon vétel, oké de a flotás élet azért nem olyan alapvetö és mindnekinek ismert ,
    legtöbben elöfizetés/nem elöfizetés-ben vannak,
    de még mindig ott vagyunk , hogy 200eért venni egy csuskészüléket feltöltökértáyhoz, vagy havi fix x összegért fizetve megkapni ugyan azt a telfont potom ár ért.

    nyiltan feltételezem azt, hogy aki megvesz 200e ért függetlenül egy telefont feltöltökártyáskánt, az 2év mulva is ugyan guy lesz mobiltelefonszáma, ebböl a feltételezésböl kiindulva 2x többet fizetni havonta feltöésekre és kb gyártoi áron megvenni egy készüléket miért éri emg jobban mint havi fix x-ért olcsobban megvenni azt a ikészüléket,

    lehet nem kéne de azért felteszem a kérdés,t aki vett már 200e ft-ért és enm dual sim-es telefont és enm flotásként hanem feltölt9ö kártyásként, az irjon le egy összeget amit havonta feltölt legyen egy átlag és ne kamuzatok, legalább 1 valaki irjon, köszi elöre is.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák