Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    Üdv Mindenkinek!

    Van egy vodás számom. Nagyon meg vagyok elégedve a szolgáltatással, egy dolgot kivéve: nem engedik fel a pre-paid (feltöltős) ügyfeleket a 4G hálóra.
    Van egy "alvó" telenor SIM-em. Mivel sokan pozitív fényben tüntették fel a telenor LTE hálózatát, gondoltam, hogy ma reggel feltöltöm. Töltés előtt megnéztem a lefedettséget! Itt jegyzem meg, hogy csak a 4G miatt töltöttem, hiszen 3G-n a vodafone veri a telenort mind lefedettségben, mind minőségben.

    És most jön a fekete leves: hiába van beltéri 4G a telenor térképén adott címen, 4*-al minősítve (Bp, Ócsai út 1), sehol semmi. Vagyis mégis van: az épületen kívül és egy kis séta után...
    Ezt követően a szomszéd irodákba bekopogtattam, és megkérdeztem kinek van telenorja és 4G telefonja.
    Kevesen jelentkeztek, de azt mondta ez a pár ember, hogy nála ugyanez a helyzet.

    Ez nálam kimeríti a szándékos megtévesztés fogalmát. A "teszt" netezés a feltöltés után járó bónuszból valósult meg, tehát az egyenleg "érintetlen". Milyen hatósághoz kell fordulni, hogy a feltöltött összeget visszakapjam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák