Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz asdf_ #31536 üzenetére

    Komolyan mondom, előfizetésesnek lenni totál bukó. Én nagyon örülök, hogy feltöltősre váltottam. 5rugó a legnagyobb tétel, amivel le tudnak húzni. Eddig három volt, de jóváírták. Feltöltöttem a kreditet. Pont ennyi a 2GB Deezer. Megjött az SMS a kreditről. Én meg neteztem. Másnap jött az SMS, hogy fogy a lóvé. Mi vaaaan??? Kiderült, hogy vmi szokásos rendszernyavaja miatt nem aktiválták a Deezert, viszont ez a Startizé aktív volt, tehát tudtam netezni. Csakhogy rögtön leszívta 3 rugó alá az egyenleget, amitől nem tudták aktiválni a Deezer -t. Meg kellett volna várnom a Deezer aktiváló SMS -ét. Akkor kérdeztem, hogy "Te, medve! Nem tudnál lehúzni engem arról a net start listáról?" "Dehogynem", válaszolta a medve a Telenor. Ez király, de net kell, úgyhogy bankkártyáról töltötöttem újabb kreditet, majd vártam. Majd eluntam és megnéztem az egyenlegemet. Zéró!!! Mi vaaan??? Ismét telefon az üfsz. -nak. Nyugodjak meg, azért nulla, mert aktiválták a Deezer -t, csak valószínűleg vmi rendszerhiba miatt nem küldtek róla SMS -t. De ettől még netezhetek nyugodtan. Na, ekkor borult el az agyam. Vázoltam a helyzetet a hölgynek, mire azt javasolta, hogy írjak panaszt a mittudoménkinek. Persze, erre én is tettem egy javaslatot, hogy ha már kettőnk közül Ő van közelebb a billentyűzethez, meg a címinfókhoz, akkor sztem Ő írja meg azt a levelet, de má'! Persze, jött a szokásos "ilyet nem lehet". De megtartottam neki a gyorsított továbbképzést és utána már lehetett ilyet. Aztán jóvá is írták az összeget. De ez nem ugyanaz, mintha meg sem történt volna az eset.

Új hozzászólás Aktív témák