Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Tud valaki hibáról a go.telenor linken? Hónapok óta azon nézem mindig az egyenlegemet, mobilneten, de most pár napja azt írja ki, hogy wifiről nem működik... pedig be sincs kapcsolva a wifi, mert mobilneten megy majd minden rajta... ráadásul melóhelyen is néztem, ahol még wifi sincs, és ott is azt írta, mobilnetes kapcsolatnál, hogy wifiről nem működik... Bár tegnap egy ránézés erejéig megjavult, de később ráfrissítve ugyan az volt a helyzet... és azóta is, akárhányszor nézem, mindig ugyan az...
    A telenoros appot felraktam ugyan, de azt meg számolgatni kell, mert alapból 0 Ft-ot ír, és össz perc és sms-t, meg, hogy hány hívásom volt, de összeget semmit. A link sokkal jobb (volt). Kérdés, hogy csak nekem nem működik? Ha igen, akkor az készülék probléma lehet? (samsung pocket neo) Van remény javításra? Mit kéne tennem, hogy ne csak eseti jelleggel legyen jó? A készülék még nincs egy éves se, nem gondolnám, hogy azzal lenne gond és mindent megcsinál, simán, de valamiért nem érzékeli mobilnetnél, hogy mobilneten vagyok... A "hagyományos" ki-be kapcsolásra se javult meg... :F :F :F
    A "Hivatalos szöveg:"
    Számla és egyenleg információ
    Az egyenleg lekérdezés csak Telenor mobilhálózat alól érhető el. Wifire csatlakozott eszközt nem tudunk kiszolgálni.
    Fent, meg ott "figyel" a H betű a netes kapcsolatnál és a wifi tényleg nincs bekapcsolva... /eh, már túlragoztam... de akkor se értem... / :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák